Найсвіжіше:
• За 450 доларів обіцяли «права»: на Тернопільщині судитимуть двох інструкторів автошколи • Скандал: водій автобуса Тернопіль-Гусятин виїхав на тротуар і кидався на людей • У громаді Тернопільщини знайшли додаткові 5 млн грн: на що їх витратять? • Пенсіонерам пригрозили зупинкою виплат: що потрібно зробити після отримання ID-картки • На Зборівщині триває масштабна пожежа на сміттєзвалищі • Стали відомі результати усіх матчів ігрового дня чемпіонату та кубка Тернопільщини • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: лідерські розбірки у Плотичі • МФК «Тернопіль» завершив виступи на Odesa Open Cup-2026 • На Бережанщині з’явилася «Алея Надії» – на знак віри у повернення зниклих безвісти воїнів • На Херсонщині загинув морський піхотинець з Тернопільщини • Українцям нагадали про нові можливості: як суттєво збільшити майбутню пенсію • Суд зобов’язав агрохолдинг з Тернопільщини сплатити 289 мільйонів податків • Дорога до могили сина стала останньою: на Зборівщині померла мати Героя • Нове МРТ і сучасна реабілітація: чим вражає Теребовлянська лікарня • Останній бій на Сумщині: загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: сьогодні відбудуться перші півфінальні матчі • На Кременеччині невідомі змінили русло річки: у криницях критично впав рівень води • Понад 500 днів надії: на Чортківщині попрощалися із Героєм • На Гусятинщину передали «Комбатанський хрест» полеглого Героя • На фронті загинув ще один захисник України із Теребовлянщини • МФК «Тернопіль» пробився до фіналу Бронзової ліги • Кадрова революція в теребовлянському «Арсеналі»: шестеро пішли, троє вже поповнили команду • На Львівщині повісився працівник ТЦК • На Тернопільщині рятувальники дістали травмованого чоловіка з восьмиметрового колодязя • До «Шляха» повернувся захисник, який приніс команді історичну перемогу в Лізі чемпіонів Тернопільщини
rss

Міша, армія з тобою! – офіцер ЗСУ Руслан Андрійко про затримання голови Тернопільської облради


Опубліковано: 28 Червня 2023р. о 18:58

“Звертаюсь до тих, хто вважає себе націоналістами. Не кидайте гівном в порядну людину. Буде дуже невдобно коли ми виграєм суд». Це пише офіцер ЗСУ Руслан Андрійко на підтримку голови Тернопільської облради Михайла Головка.

“Пишаюся бути частиною партії ВО “Свобода”. Партії яка з початку війни зупинила політичну діяльність і в повному складі включно з головою Олег Тягнибок заступниками та депутатами воює на фронті в найгарячіших напрямках під Бахмутом, Кремінною, на Запоріжжі та понесла дуже болючі втрати. Ми завжди казали правду, навіть коли суспільство її не сприймало. Війна показала що з самого початку ми були праві. Політичний рейтинг ніщо, головне майбутнє України!”, – зазначив Руслан Андрійко.

Він переконаний, представники різних політсил об’єдналися у протистоянні проти націоналіста Михайла Головка. Якого днями звинуватили в отриманні хабарі і затримали працівники НАБУ.

“А якщо Михайла таки зламають, після перемоги над Москвою не буде кому промовити голос правди і націоналізму у післявоєнній владі. Бо всі хто мали нею стати вже на тому світі, інша частина ніколи в житті не піде на вибори після пережитого на війні”, – наголосив Руслан Андрійко.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
3 Серпня
2 Серпня
1 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше