Найсвіжіше:
• У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту • На Харківщині загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів
rss

Тернопільські правоохоронці підозрюють директорку, яка впроваджувала російські стандарти освіти в школі


Опубліковано: 28 Червня 2023р. о 19:30

За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної  прокуратури директорці навчально-виховного закладу заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, громадянка України, жителька с. Мусіїївка Старобільського району в травні 2022 року погодилися співпрацювати з окупаційною владою.
Підозрювана стала директором так званого закладу «государственное общеобразовательное учреждение луганской народной республики «Мусиевский учебно-воспитательный комплекс», перейменованого з українського закладу освіти.
Працюючи на посаді керівника навчально-виховного комплексу, вона на нараді довела до відома педагогічного колективу необхідність впровадження стандартів системи освіти рф. У навчальний план закладу було введено «русский язык», «разговоры о важном», «литературное чтение», «мои первые опыты», «технология» та інші предмети, затверджені як стандарти освіти у навчальному процесі державою-агресором.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБУ в Тернопільській області, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.  

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
15 Грудня
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше