• Помер у день свого 40-річчя: у госпіталі зупинилося серце воїна з Тернопільщини • Ще один комунальний заклад Тернополя профінансує фірму піарника Надала • Частина Тернопільщини сьогодні буде без світла • У Тернополі пішов з посади ще один керівник комунальної лікарні • Два капітани: вихованці тернопільського футболу вивели одразу дві команди Прем’єр-ліги з капітанською пов’язкою • На Харківщині останній бій прийняв 45-річний військовослужбовець з Тернопільщини • Чи зміниться ціна газу для населення – Нафтогаз зробив офіційну заяву  • На щиті: Тернопільщина зустріла тіло загиблого до Донеччині Героя (+фото) • Результати МСЕК вноситимуть до електронного реєстру, а пройти МСЕК можна буде дистанційно • Сімейні розбірки на Тернопільщині: судитимуть 36-річного чоловіка, який вбив співмешканця своєї тещі • Американському сенатору присвоєно звання почесного громадянина міста на Тернопільщині • Заліщицькі комунальники сплатили майже пів мільйона за стихійне сміттєзвалище • Громади Тернопільщини пообіцяли зібрати військовим близько 15 млн грн • Жорстока війна забрала життя 41-річного воїна з Тернопільщини: загинув на Донеччині • Тернополянин намагався незаконно відправити за кордон поштою камені з відбитками істот, яким понад 400 млн років • На Запоріжжі загинув 32-річний воїн з Тернополя • Відстрочка від мобілізації: хто може претендувати і які документи потрібно подавати • На Харківщині загинув батько двох дітей з Тернопільщини • На Тернопільщині на Великдень працівники водоканалу ліквідовували прорив мережі (+фото) • У Тернополі судитимуть колаборанта з Херсонщини, який здавав окупантам патріотичних жителів Чонгару • На Тернопільщині, втікаючи від поліцейських, п’яний водій заїхав в електроопору • Тернопільщина сьогодні зустрічатиме тіло загиблого на Донеччині 40-річного снайпера • Щемлива історія 22-річного воїна з Тернопільщини, який вижив після “скидання” вибухівки з дрона • Тернополянка стала чемпіонкою України з футболу • Сьогодні Тернопільщина зустрічатиме загиблого на Харківщині Героя

Футбольний чемпіон Тернопільщини вибуває з аматорського чемпіонату України

Опубліковано: 10 Червня 2023р. о 14:16

Сьогодні, 10 червня, у В. Гаях відбувся повторний чвертьфінальний поєдинок аматорського чемпіонату України з футболу. Чемпіон Тернопільської області великогаївський «Агрон» приймав команду «Штурм» (Іванків, Київська область). На жаль, наші земляки не зуміли ліквідувати мінімальній розрив у рахунку, який був за результатами першого матчу у Києві. Тоді великогаївська команда поступилася 0:1, цього ж разу був зафіксований нічийний рахунок 1:1.

Головні події в матчі розгорнулися в другому таймі. Спершу гості отримали право на пробиття пенальті. Суддівська бригада порахувала, що лівий оборонець «Агрона» Андрій Скакун порушив правила у карній зоні на Дмитрові Березці. Одинадцятиметровий чітко реалізував гравець «Штурму» Богдан Рубльов – 0:1. «Агронівці» зрівняли рахунок завдяки точній передачі Андрія Скакуна на Валентина Білика. Останній у ближній дуелі елегантного підсікнув м’яча повз голкіпера суперника – 1:1.

В останні хвилини матчу наші земляки взяли в облогу карний майданчик «Штурма», у компенсований час отримали право на перспективний штрафний удар. Однак ні перший удар Тараса Червонецького, ні повторний – не досягли мети.

Отож, нічия 1:1 і за результатними двоматчевого протистояння до півфіналу аматорського чемпіонату України виходить «Штурм» з Київщини, а наша команда передчасно сходить з турнірної дистанції. Звичайно, прикро, адже сезон-2022/23 «Агрон» однозначно відіграв доволі сильно і заслужив більшого, аніж просто виступ у чвертьфіналі…

У звітному матчі «Агрон» виступав у такому складі (основний склад): Рогаль, Ковалик-к, Стриєшин, Скакун, Соколовський, Кохман, Луцик, Білик, Гром’як, Червонецький, Процик.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн