Найсвіжіше:
• Як обрати черепаху для дому: практичний гід для початківців • Укуси кліщів: які симптоми не можна ігнорувати • Коли чекати ефекту від їжовика гребінчастого: реальні терміни та очікування • Як IP телефонія допомагає автоматизувати збір лідів • Ворожий дрон влучив у новобудову тернопільського забудовника • На Рівненщині, Волині та Тернопільщині викрили схему зі шпигунськими камерами на іспитах • Монобукети: коли одна квітка говорить голосніше за сотню • “Сплав” до Молдови виявився прикриттям: на Тернопільщині викрили організатора • Жорстока війна забрала життя молодого воїна з Теребовлянщини • Витривалість та стиль: переваги шкіряних чорних босоніжок на літо • На Дністрі може з’явитися водний курорт: чи вдасться обігнати Буковель • У Тернополі провели благодійний ярмарок на підтримку 4-річного Лук’яна Снітинського • На фронті загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Небезпечна знахідка: у мешканця Шумщини вилучили гранати й набої • Спочив у Бозі лікар з Кременеччини • «На щиті» до рідного дому повертається Герой з Тернопільщини • На Заліщиччині засудили жінку за злив локацій ТЦК у соцмережі • Екологічна тривога для Заліщик: біля Кострижівки стартувало будівництво • Бережанські дівчата здобули перемогу на «Кубку розвитку» в Тернополі • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на війні загинув матрос з Теребовлянщини • Бізнес дружини нардепа має найбільший дохід на Тернопільщині • Розподільча коробка як важливий елемент електромережі • На Донеччині загинув ще один мешканець Борщівщини • На Тернопільщині бізнесу, який працює цілодобово, рекомендують не продавати алкоголь у нічний час • Конфлікт між школярками у Тернополі завершився пораненням: уламок ножа залишився в тілі дівчини
rss

У тернопільському парку поліцейські затримали наркомана


Опубліковано: 26 Травня 2023р. о 9:30

Два поліетиленових пакети на застібку із білою порошкоподібною речовиною під час поверхневого огляду виявили працівники кримінальної поліції у місцевого жителя. Чоловіка у парку “Сопільче” під час патрулювання виявили правоохоронці.

Коли до 39-річного чоловіка підійшов наряд поліції, то він одразу зізнався, що має біля себе заборонені речовини. Проте тернополянин запевнив, що продавати їх наміру не мав. Усе тримав для власного використання.

Речовину поліціянти вилучили та передали на експертизу в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. Дізнавачі внесли даний факт в ЄРДР згідно зі статтею 309 ККУ. Триває слідство.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:





Новини
28 Квітня
27 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше