Найсвіжіше:
• Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн
rss

Вища футбольна ліга Тернопільщини: хет-трик Віталія Саковича та камбеки “Медоборів” і бучацького “Колоса”


Опубліковано: 21 Травня 2023р. о 23:50

Сьогодні, 21 травня, відбулося два з трьох поєдинків третього туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2023 року. Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів.

***

«Колос» (Бучач) – ФАТ-«Подоляни» (Тернопіль) – 3:2 (1:1)

21 травня. Бучач. Стадіон «Колос». +22 град. 250 глядачів.

Арбітр – Вадим Трач (Тернопіль), асистенти – Ігор Брик (Чортків), Олександр Ковбасовський (В. Дедеркали).

Спостерігач арбітражу – Михайло Чайковський (Тернопіль).

«Колос»: Петришин, Новачинський-к, Ткачук, Дитиняк (Оконський, 80), Мостовий, Сташків (Сиротюк, 90), Наконечний (Когут, 68), Бідний (Гевчук, 74), Кобеля (Федчишин, 65), Гурін, Захарків (Лилик, 72). Запасний: Андрієшин.

ФАТ-«Подоляни»: Чубак, Бугера, Бобко, Царюк (Новожен, 87), Духнич, Божко-к, Павлович (Драпінський, 79), Шейко, Крамарчук (Бошкевич, 65), Паращак, Тихоліз (Олійник, 65). Заміна: Войнарський, Співак, Хабло.

Голи: Антон Духніч (23), Мирон Бідний (42), Андрій Новачинський (55), Юрій Захарків (58), Арсен Шейко (87).

Попереджені: А. Царюк (31), Р. Ціх (31), О. Кобеля (45), М. Когут (90+2), М. Петришин (90+3).

***

«Медобори» (Зелене) – «Поділля» (В. Березовиця) – 4:2 (1:2)

21 травня. Зелене. Сільський стадіон. +21 град. 110 глядачів.

Арбітр – Андрій Гах (Тернопіль), асистенти – Сергій Харчук (Тернопіль), Віталій Чорній (Борщів).

Спостерігач арбітражу: Олександр Найко (Тернопіль).

«Медобори»: Финар, Бойчук, Войцещук (Денькович, 89), Заставецький, С. Клекот, Муляр, Полянчук-к, Сакович, В. Сороцький, Сторожук, Чорний (Кондзьолка, 78). Запасні: Хрущ, Козовик, Мельник, Г. Клекот, Кохан.

«Поділля»: Кравчук, Єгоров (Фарботняк, 46), Урбанський, Кренько, Копцюх, Гнатишин (В. Харчук, 61), Грабчак (Медвідь, 82), Коваль (Грегуль, 65, Олійник, 86), Лойко, Д. Харчук (Дмитрук, 78), Сорочан-к. Запасні: Ольховий, Баб‘як, Кривий.

Голи: Дмитро Харчук (7), Юрій Сорочан (25), Михайло Войцещук (33), Віталій Сакович (57, 77, 86).

Попереджені: С. Полянчук (41), М. Войцещук (70).

P.S.: Матч «Дністер» (Заліщики) – «Агрон» (Великогаївська громада) згідно календаря, через участь великогаївчан в аматорському чемпіонаті України, заплановано на 24 травня.

P.P.S.: Детальний огляд матчів дивіться у найближчій програмі «Копаний м’яч».


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , , , ,




Новини
20 Грудня
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше