Найсвіжіше:
• Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду
rss

За смертельну ДТП водійка з Тернопільщини постане перед судом


Опубліковано: 10 Травня 2023р. о 14:35

За порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого, у суді відповідатиме 29-річна жителька Теребовлянського району. 

Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту ГУНП в Тернопільській області довели причетність жінки до автопригоди та скерували справу до суду.

Нагадаємо, що підозрювана 28 січня о 17:45, керуючи автомобілем CITROEN C1, у смт. Дружба збила чоловіка. Слідство встановило, що жінка не стежила за дорожньою ситуацією, відволіклася і не помітила, що на нерегульований пішохідний перехід вийшов чоловік. Кермувальниця не встигла загальмувати та збила пенсіонера.

88-річного чоловіка з важкими травмами госпіталізували до лікарні. Проте врятувати йому життя медикам не вдалося. 31 січня він помер.

Підозрювана провину визнала. Слідчі під процесуальним керівництвом Теребовлянської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відповідно до частини 2 статті 286 ККУ.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Перегляньте також:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше