Найсвіжіше:
• Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини • Завтра визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • У Тернополі двоє молодиків побили пасажира і водія маршрутки • Поліграф як превентивний інструмент: як регулярні перевірки знижують ризики для бізнесу • Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото)
rss

У слідчому ізоляторі Чорткова виявили марихуану та амфетамін: стало відомо, як вони туди потрапили


Опубліковано: 2 Травня 2023р. о 21:16

У двох чоловіків, які перебувають у слідчому ізоляторі Чорткова, працівники установи виявили та вилучили заборонені речовини.

Один із підозрюваних перебуває в СІЗО за крадіжки, грабежі та розбої. У нього під час обшуків черговий ізолятора знайшов згорток з подрібненою зеленою речовиною. Марихуану чоловік ховав у своїй камері.

На місці злочину працювали слідчі Чортківського райвідділу поліції. За це правопорушення чоловік відповідатиме тепер ще й згідно зі статтею 309 ККУ.

Ще один тернополянин, який очікує рішення суду в чортківському СІЗО, намагався отримати заборонені речовини через пошту.

Перебуваючи на волі, він для себе заздалегідь підготував передачу. Вона на ім’я ув’язненого надійшла 1 травня. Під час перевірки пакунка працівники СІЗО виявили 4 пластикових згортки з речовиною, схожою на амфетамін. Наркотики знаходилися у зубній пасті.

Слідчі встановили, що відправлення надійшло із Тернополя. Працівники поліції з’ясовують, хто надіслав посилку в пенітенціарну установу.

Наркотики вилучили та передали на експертизу в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,




Новини
14 Лютого
13 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше