Найсвіжіше:
• Вступ 2026: нові правила для абітурієнтів Тернопільщини • Як розробка сайту допомагає бізнесу зростати в цифровому середовищі • Після важкого поранення помер військовий з Тернопільщини • Півтора роки надій та сподівань: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Ефективний і надійний: як обрати ноутбук для бізнесу • Стали відомі всі чвертьфіналісти кубка Тернопільщини з футболу • На Шумщині трапилася пожежа у продуктовому магазині  • До Дня міста Тернополя три дні працюватиме святкова фуд-зона в парку Національного відродження • Тернопільська “Нива” підписала контракт із гравцем одеського “Чорноморця” • Тернопільський університет став найкращим педагогічним вишем України • До України суне пекельна спека до +36: синоптик назвав точну дату • «Тернопіль – місто донорів»: стартує соціальна акція до Дня міста • Спочив у Бозі адміністратор Фейсбук-групи Теребовлянщини • У Заліщицькому краю чоловік із сокирою напав на поліцію та побив патрульних • У Тернополі чоловік загинув, випавши з вікна четвертого поверху • У Чортківській громаді перевірятимуть законність підключень до водопроводу • На Бучаччині помітили дорослих вовків (відео) • У Зарваниці завершився історичний синод, який прийняв кодекс канонів УГКЦ • П’яний водій у Тернополі за 20 хвилин скоїв дві ДТП та втік: Драгер показав 2,49 проміле • У Дніпропетровській області загинув сержант з Тернопільщини • Відомий співак з Тернопільщини розкрив, який дохід вважає достатнім для комфортного життя • На Донеччині загинув 53-річний солдат з Кременеччини • Загинув на війні: Почаївська міська рада повідомила про смерть Сергія Андрійка • У Теребовлі продають приміщення колишньої аптеки за понад 2,1 млн гривень • Спочила у Бозі колишня освітянка з Кременеччини
rss

Житель Чорткова заробляв на довірливих українцях


Опубліковано: 28 Квітня 2023р. о 17:00

Оперативники карного розшуку Тернопільщини піймали шахрая зі стажем. Впродовж останніх чотирьох років житель Чорткова дурив людей. Неодноразово судимий сорокарічний чоловік щоразу вигадував нові історії, розповідав їх людям та видурював у них гроші. 

Жертвою підозрюваного стала жителька Чорткова. Вона повірила у те, що співрозмовник продає нерухомість, дала йому завдаток – майже 58 тисяч гривень. Коли зрозуміла, що стала жертвою шахрая, звернулася до поліції. 

Три провадження щодо шахрайств, вчинених чортківчанином, знаходяться у суді. Сам підозрюваний перебуває в слідчому ізоляторі. Йому оголосили підозру відповідно до статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу та обрали запобіжний захід – тримання під вартою. 

У ході розслідування стало відомо, що підозрюваний представлявся рієлтором, домовлявся з потенційними клієнтами про продаж будинків-квартир та привласнював їхні заощадження. 

Слідчі перевіряють причетність жителя Чорткова до схожих злочинів. Триває слідство.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:





Новини
13 Липня
12 Липня
11 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше