Найсвіжіше:
• Сюрприз для дівчини: як подарувати незабутні враження • Стало відомо, скільки офіційно заробила тернопільська «Нива» на трансфері воротаря до «Динамо» • Облив бензином і погрожував підпалити: розбірки біля Тернополя • Дільничий офіцер з Бережан, котрий пройшов пекло війни, нагороджений «Срібним хрестом» • У Тернополі облаштують ще одне кругове перехрестя • За 5 тисяч доларів хотіла вивезти сина за кордон: жительці Тернопільщини оголосили підозру • Вихованець тернопільського футболу став найкращим гравцем ЛНЗ у сезоні-2025/26 • Коли й навіщо потрібно купити дренажну систему • На Донеччині загинув оператор БпЛА з Кременеччини • Вийшов з дому і не повернувся: на Борщівщині розшукують чоловіка зі шрамом на скроні • На Дніпропетровщині загинув воїн з Тернополя • Андрій Стасевський: енергетики Запоріжжя отримали нові детектори дронів для роботи під обстрілами • Офіційно: «Дністер» став професійним клубом і розпочне новий сезон у другій лізі • Однакова в’язкість, різний захист: чому моторне масло 5W-40 не варто обирати лише за цифрами • На Кременеччині в аварії загинув 65-річний чоловік • У Тернополі лікар за 5 тис. доларів виготовив фіктивний висновок ЛКК • Груповий етап Ліги Тернопільщини виходить на фінішну пряму • У Почаєві в ДТП загинула дитина • Для чого потрібна поляризаційна плівка в дисплеях смартфонів • У Запорізькій області загинув воїн з Тернополя • У Тернополі донеччанин погрожував харків’янці фізичною розправою • У Борщеві відбулося свято футболу, активного дозвілля та командного духу • «Агрон» продемонстрував клас у матчі проти підволочиської команди • Купівля рибальського спорядження обернулася для мешканця Теребовлянщини втратою грошей • Електромагнітні замки: встановлення та принцип роботи
rss

Обмеження волі на строк до п’яти років: мешканець Бережан незаконно зберігав наркотики


Опубліковано: 17 Квітня 2023р. о 14:35

 

Працівники відділу поліції № 1 м. Бережани відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту щодо місцевого мешканця.

Під час патрулювання міста, працівники поліції виявляли підозрілого молодика. При спілкування з незнайомцем, останній помітно нервував, а під час проведення останньому поверхневого огляду в нього виявили чотири паперових згортки з невідомою речовиною рослинного походження зеленого кольору та ще два зіп-пакети з аналогічних вмістом.

Заборонені речовини поліцейські вилучили та направили на експертизу в Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Підозрюваний 1999 року народження у скоєному зізнався.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 309 Кримінального кодексу України.

Підозрюваному загрожує штраф від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років.

Триває слідство.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,

Перегляньте також:





Новини
19 Червня
18 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше