• Морський піхотинець із Тернополя, який був у полоні окупантів, відкрив власну майстерню • В Одесі не погодили встановлення пам’ятника Герою України з Тернопільщини, який підірвав із собою міст в Генічеську • Громада на Тернопільщині вимагає від влади відремонтувати дороги, які знаходяться в обласному підпорядкуванні • На Тернопільщині виявили зловживання на 1,2 мільйона гривень під час ремонту доріг • Депутатка з Тернопільщини пропонує оригінальне заняття на шкільних перервах • На Тернопільщині членкиня ВЛК підробила медичний висновок • На Харківщині від удару ворожого дрону загинув уродженець Тернопільщини • Як зменшити суми у платіжках за газ: експерти дали чотири прості поради • На кількох вулицях одного з мікрорайонів Тернополя 9 травня не буде води  • У Гусятинській громаді незаконно розорювали прибережні захисні смуги • Підволочиський «Збруч-Агробізнес» у футбольному сезоні-2024: з новим головним тренером та старими виконавцями • Патрульні Тернопільщини розповіли, на яких дорогах використовують приклад контролю швидкості TruCAM • У громаді на Тернопільщині презентували Е-меморіал загиблих Героїв • Найпотужніша магнітна буря травня почнеться на Великдень: що робити, щоб погане самопочуття не зіпсувало свято • Тернопільські аграрії у ТОП-3 за отриманими кредитами  • Війна для 23-річного захисника з Тернопільщини завершилась останнім боєм на Донеччині • Лікарня на Тернопільщині отримала нового головного лікаря  • На Тернопільщині поховали військовослужбовця, котрого 9 місяців вважали безвісти зниклим (+фото) • У Києві на Майдані Незалежності відбудеться прощання із загиблим волонтером з Тернопільщини • Футбольна команда з Тернополя великою перемогою на Львівщині привітала президента з 60-річчям! • З перших днів війни став до лав ЗСУ: від отриманих поранень помер 54-річний військовослужбовець з Тернопільщини • На Тернопільщині 81 церква і досі пов’язана з країною-агресором • Валюта, готівка і ресторанний бізнес: як збагатів торік головлікар лікарні в Тернополі • Дружина священника з Тернопільщини потребує дороговартісного лікування • Хотів придбати авто для ЗСУ – тернополянин перерахував шахраям 280 тис грн

ФК «Нараїв» на останніх хвилинах вирвав перемогу у ФК «Збараж»

Опубліковано: 9 Квітня 2023р. о 17:54

Сьогодні, 9 квітня, у Збаражі на центральному стадіоні «Колос» товариський матч провели бронзовий призер першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2022 року ФК «Нараїв» та дебютант першої обласної ліги ФК «Збараж». Багатий на забиті м’ячі поєдинок виявився на користь гостей – 3:2.

У першому таймі команди обмінялися голами, на початку зустрічі відкрив рахунок Андрій Кульчицький (0:1), а у другій половині тайму його зрівняв Дмитро Синиця (1:1). У другому таймі нападник ФК «Нараїв» Кульчицький знову вивів нараївську команду вперед (1:2), однак незадовго ветеран збаразького футболу Григорій Ямчук, котрий з’явився у грі вийшовши з лави запасних, знову вирівняв становище на футбольному полі (2:2). Здавалося матч йде до нічийного рахунку, однак іншої думки були футболісти з Нараєва, які зусиллями Олександра Грицюка на 89-й хвилині вирвали перемогу (2:3).

Ця перемога безумовно буде корисною гравцям ФК «Нараїв» насамперед у психологічному плані після середової великої поразки 1:9 від чемпіона Тернопільської області великогаївського «Агрона» (у тій грі, що цікаво, теж відзначився забитим м’ячем Андрій Кульчицький).

***

ФК “Збараж” – ФК “Нараїв” – 2:3 (1:1).

9 квітня. Збараж. Стадіон “Збараж”. +10 град.

Арбітр: Андрій Зініч (м. Збараж).

ФК “Збараж”: воротар – Денис Луб’янецький, захист (справа наліво) – Денис Костур (Антон Ногас, 73), Руслан Хруняк (Костянтин Харченко, 46), Іван Злочевський, Ігор Волянюк (Володимир  Богатюк, 78), півзахист (справа наліво) – Богдан Вітрук (Григорій Ямчук, 73), Дмитро Синиця (Дмитро Довбуш, 65), Богдан Богатюк, Іван Сєрокуров (Іван Приступа, 46), Святослав Андріян (Максим Руденко, 46), нападник – Олександр Катюк (Назарій Макух, 65).

ФК “Нараїв”: воротар – Михайло Горліцький, захист (справа наліво) – Юрій Мних, Роман Кісіль, Вадим Цінчик, Юрій Грушицький, півзахист (справа наліво) – Ярослав Адамів (Роман Гнідий, 46), Олександр Грицюк, Михайло Карпа (Станіслав Яхніцький, 60), Роман Бабін (Іван Угура, 46), Олег Кузяк, нападник – Андрій Кульчицький.

Голи: 0:1 – Андрій Кульчицький (8 хв.), 1:1 – Дмитро Синиця (30), 1:2 – Андрій Кульчицький (64), 2:2 – Григорій Ямчук (78), 2:3 – Олександр Грицюк (89).

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,