Найсвіжіше:
• У Тернополі зафіксували температурний рекорд • Помер ветеран російсько-української війни з Козівщини • На війні загинув 33-річний Захисник із Тернопільщини • Чемпіон світу поповнив склад тернопільської «Ниви» • На Тернопільщині апеляційний суд підтвердив 15-річний вирок за вбивство випускниці • Виконуючи бойове завдання, загинув випускник тернопільського ліцею • ВРП вирішила звільнити суддю Зборівського райсуду через систематичні порушення • Ліфт у Бучацькій лікарні будуватиме фірма, яка фігурує в кримінальному провадженні • Директор з Тернопільщини – у ТОП-50 найкращих освітян України! • П’яний водій з Білецької громади без прав кинув 5 тисяч гривень у службове авто патрульних • Як купити піжаму та білизну Victoria’s Secret і не натрапити на підробку • Агрохолдинг інвестує у зрошення на Тернопільщині: площі поливу зростуть удвічі до 2027 року • Нападник ФК «Борщів» перейшов до професійного клубу • Артишок для печінки: як він діє і чому його рекомендують гастроентерологи • На Зборівщині під час жнив загорівся комбайн: вогонь охопив 5 тисяч квадратних метрів • На Козівщині легковик зіткнувся з фурою: водій у лікарні • Жахлива аварія у Кременці: деблокували потерпілого з понівеченого авто • Пошкодив дві могили та втік з місця ДТП: суд покарав водія на Кременеччині • Сучасна сільськогосподарська техніка як інвестиція: чи окуповується вона в господарстві? • Вирубали дерев на понад 6 млн грн: на Гусятинщині викрили організовану групу • З “прапорами Новоросії” і іконами Миколи ІІ: віряни УПЦ МП попри заборону йдуть хресним ходом до Почаївської лаври • У Тернопільській ОВА заявили, що не отримували звернень щодо дозволу на хресну ходу до Почаєва • На Зборівщині створюють нову відпочинкову зону з піщаним пляжем • На Сумщині загинув 53-річний оператор БпЛА з Кременеччини • Кінцевий вимикач не спрацював: польові нотатки з діагностики автоматичних воріт
rss

Дебютант футбольного чемпіонату області зіграв у надрезультативну нічию з фіналістом Ліги Тернопільщини


Опубліковано: 20 Березня 2023р. о 21:27

ФК «Збараж», який цьогоріч планує дебютувати в чемпіонаті Тернопільської області серед команд першої ліги, вчора, 19 березня, у Шляхтинцях провів спаринг з фіналістом Ліги Тернопільщини сезону-2021/22. Матч завершився в надрезультативну нічию – 5:5.

У ФК «Збараж» голи забивали: Владислав Мацюк-2, Назарій Макух, Антон Ногас і Максим Руденко. У «Лісми» перший м’яч на рахунку Михайла Варіжука (у минулому сезоні став одним з кращих бомбардирів першої обласної ліги у складі підволочиського «Збруча-Агробізнес»), другий – Степан Глова, третій – Олег Король і два останніх – Олександр Нетеча.

ФК «Збараж» у звітному матчі виступав у такому складі: воротар – Денис Луб’янецький,  захист (справа наліво) – Руслан Буряк, Руслан Хруняк, Максим Шекера, Денис Костур, півзахист – Богдан Вітрук, Богдан Богатюк, Іван Приступа, Назарій Макух, Владислав Мацюк, нападник – Максим Руденко. На заміну виходили: Іван Пархін, Ігор Волянюк, Григорій Ямчук, Антон Ногас, Костянтин Харченко, Володимир Богатюк.

Нагадаємо, обидва колективи беруть участь у Відкритій зимовій першості Тернопільщини 2023 року. Вони виступають у групах, де грають по чотири колективи, відповідно ці команди по календарю матчі на вихідні пропускали. Після двох зіграних поєдинків у «Лісми» два набраних очка (дві нічиї) і команда займає третє місце у групі «А», а ФК «Збараж» з одним очком (нічия і поразка) замикає четвірку команд у групі «D». Тим не менше, у обох колективах зберігаються шанси на вихід до чвертьфіналу.

Зауважимо, що для ФК «Збараж» виступ у чемпіонаті Тернопільської області де-юре не буде дебютним, адже команда з такою назвою виступала у 2011 році. Тоді у північній зоні чемпіонату області з 11-ти команд-учасників вона зайняла 6 місце і не потрапила до фінальної частини чемпіонату.  


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
5 Серпня
4 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше