Найсвіжіше:
• Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини
rss

Раніше судимого тернополянина підозрюють у крадіжці грошей з чужої банківської картки


Опубліковано: 14 Лютого 2023р. о 12:36

До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернувся житель обласного центру про те, що із банківської картки, яку він втратив напередодні, невідома особа викрала понад 600 гривень. Поліцейські оперативно розшукали зловмисника.

Як з’ясувалося, скористався банківською картою потерпілого раніше неодноразово судимий за майнові злочини 23-річний тернополянин. Чоловік чужими грошима оплатив за товар в одному з магазинів міста. У скоєному він зізнався. Речовий доказ – банківську картку у нього вилучили.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу. За скоєне зловмисникові загрожує до восьми років позбавлення волі.

Правоохоронці перевіряють підозрюваного на причетність до вчинення інших злочинів.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:




Новини
20 Грудня
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше