Найсвіжіше:
• Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва
rss

Фейкова допомога: інтернет-шахраї видурили у мешканця Скалата гроші


Опубліковано: 11 Лютого 2023р. о 13:00

 

“Грошова допомога у зв’язку з енергетичною кризою» –  таке оголошення побачив житель Скалата у соцмережі.

Чоловік повірив, що може отримати 4000 тисячі гривень і перейшов за посиланням, зазначеним у дописі. Він ввів запитувану інформацію – номер телефону та пароль до онлайн-банкінгу. Потерпілий думав, що підтверджує надходження коштів, натомість надав доступ до своїх банківських карт. Як наслідок, втратив увесь залишок – понад 10 000 гривень.

У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють усі обставини правопорушення та особу зловмисника.

Працівники поліції застерігають:

– не вірте повідомленням, які обіцяють вам якісь кошти від міжнародних організацій. Подати заявку на виплати від міжнародних організацій справді можна. Для цього достатньо перейти на сайт «єДопомога», і далі діяти відповідно до інструкцій;

– не вводьте реквізити платіжних карток та інші дані на незнайомих та підозрілих сайтах. Навіть якщо ви маєте отримати гроші від держави, така заявка оформлюється через застосунок «Дія».

Пам’ятайте, що передавання своїх персональних чи фінансових даних невідомим особам ставить під загрозу ваші рахунки та грошові кошти на них.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Перегляньте також:





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше