Найсвіжіше:
• Сьогодні Тернопіль прощатиметься з військовим, який помер внаслідок важкого захворювання • Мешканка Великоберезовицької громади втратила 70 тис грн купуючи інвертори • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Зборівщині повну середню освіту можна буде здобути лише в одному навчальному закладі • Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди • На Кременеччині під час пожежі загинув чоловік • Дружина співака з Тернопільщини розповіла про купівлю квартири для 4-річного сина • Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя • 3 квартири, «Mercedes-Benz» та понад 5 млн грн доходу: декларація нового Бережанського прокурора • На Тернопільщині змінився директор великого комунального підприємства   • Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик 
rss

Вкрав чужий автомобіль, аби покататися: п’яного юнака з Підволочиська за кермом зупинили поліціянти Тернопільщини


Опубліковано: 10 Лютого 2023р. о 15:43

Незаконне заволодіння транспортним засобом та їзду в стані алкогольного сп’яніння інкримінують слідчі відділення поліції №5 Підволочиська місцевому жителю. Юнак вкрав чужий автомобіль, аби покататися.

Близько опівночі група реагування патрульної поліції зупинила автомобіль, водій якого порушив правила комендантської години. Спілкуючись із кермувальником, правоохоронці відчули різкий запах алкоголю. Документів на авто у порушника не було. У ході перевірки стало відомо, що транспортний засіб марки ВАЗ-21099 належить іншій людині. 

Господар автівки – житель сусіднього села. Чоловік залишив автомобіль на подвір’ї у свого знайомого. Увечері до товариша прийшов 18-річний сусід і після розпивання спиртних напоїв “гість” заліз до чужого ВАЗу, завів дротиками авто та поїхав кататися. Саме під час “розваг” його зупинили правоохоронці.

За їзду і стані алкогольного сп’яніння юнак відповідатиме згідно зі статтею 130 адміністративного кодексу України, а за привласнення чужого автомобіля постане перед судом відповідно до статті 289 ККУ. Триває слідство.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:




Новини
16 Лютого
15 Лютого
14 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше