Найсвіжіше:
• Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік
rss

У Тернополі оперативники затримали співробітника наркомагазинів


Опубліковано: 2 Лютого 2023р. о 13:13

Тридцять розфасованих пакуночків із психотропними речовинами «PVP», “Альфа” та канабісом виявили та вилучили працівники управління боротьби з наркозлочинністю в Тернопільській області у 26-річного жителя обласного центру. Чоловіка піймали саме в той момент, коли він розкладав по сховках наркотики.

Підозрілого чоловіка на вулиці Вояків Дивізії Галичина помітили працівники поліції та кінологи, які патрулювали дану територію. Побачивши людей у формі, він почав тікати. Проте не встиг. 

Під час поверхневої перевірки у невідомого патрульні виявили згортки, обмотані кольоровими клейкими стрічками. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група.

У ході розмови стало відомо, що закладник – це раніше судимий за аналогічні злочини житель Тернополя. До того, як його помітили працівники поліції, він встиг уже розкласти частину товару по сховках.

“Зловмисник був так званим закладником заборонених речовин і співпрацював з двома інтернет-магазинами”, – розповів начальник обласного управління боротьби з наркозлочинністю Михайло Димида. – Наразі тривають слідчо-оперативні заходи під процесуальним керівництвом Тернопільської місцевої прокуратури з метою встановлення постачальників, з якими співпрацював тернополянин, та тих осіб, котрі купували наркотичні та психотропні препарати”.

За словами підозрюваного, він в інтернеті найшов оголошення про швидкі та легкі заробітки й погодився на співпрацю. Час від часу отримував посилки з майстер-кладами, розфасовував їх та розносив по вказаних у повідомленнях місцях. За одну закладку власники магазинів платили йому 100 гривень. У ході досудового розслідування стало відомо, що зловмисник за день міг здійснювати майже двадцять закладок. 

26-річному тернополянину оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 307 ( незаконний збут наркотичних засобів та психотропних речовин, вчинений за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу.

Михайло Димида каже, що це вже друга підозра за цією статтею. 18 жовтня 2022 року слідчі скерували до суду провадження за аналогічний злочин, вчинений у серпні минулого року. Тоді оперативники вилучили у нього наркотиків на понад сто тисяч гривень.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Триває слідство.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Перегляньте також:





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше