Найсвіжіше:
• Як не заплутатись у касових звітах • Гусятинщина зустріла загиблого на війні 47-річного воїна • У чому секрет популярності прозорого автострахування в Україні • На війні загинув 26-річний воїн з Тернопільщини • Копії документів, фальшивий банківський супровід і мінус понад 78 тис грн: тернополянин попав на гроші • Великдень на Тернопільщині: 18 п’яних водіїв та понад тисяча побутових конфліктів та дрібного хуліганства • На Борщівщині чоловік через ревнощі підпалив літню кухню • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Кременеччині затримали чоловіка, котрий повідомив про замінування ТЦК у Ланівцях • Трагедія на Борщівщині: загинув водій, котрому стало погано за кермом • За довідку про інвалідність онкохворого судитимуть працівницю Тернопільського онкодиспансеру • Перший футболіст зіграв 100 матчів на всеукраїнському рівні за «Агрон» • Військовий з Кременеччини купив дружині інвалідність, щоби звільнитися з армії • Спочив у Бозі головний лікар медустанови на Тернопільщині • “На щиті” повертається додому сержант зі Зборівщини • Мешканець Збаразької громади повернувся з полону • Тернополянам уріжуть субсидії: стало відомо, на скільки • Офісний переїзд Київ | Ціна від 1500 грн під ключ | Trand • У Тернополі на 8 років засудили молодика, який побив свого тренера з боксу • Виробник з Тернопільщини отримав особливий статус у митників • Команда з Гусятинщини – бронзовий призер Зимової першості Тернопільщини з футболу • З полону повернулося троє військових з Тернопільщини • «Агрон» виявився сильнішим за «Дністер» у тернопільському дербі • Спочила у Бозі вчителька з Бучаччини • У Вишнівці син завдав батькові два удари по обличчю: справу розглядав збаразький суд
rss

Тернопільська студентка завоювала бронзу на Європейському олімпійському фестивалі


Опубліковано: 27 Січня 2023р. о 10:30

Студентка фахового коледжу Західноукраїнського національного університету Олександра Меркушина здобула бронзу в індивідуальній гонці на 10 км на XVI зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі 2023 року. 
Чотири похибки на чотирьох вогневими рубежах вона компенсувала швидкострільністю і ходом по дистанції й у підсумку замкнула трійку найсильніших, поступившись 1 хв. 8,9 сек. переможниці німкені Юлії ТАННХАЙМЕР та срібній призерці Вольдія ЖАЛЬМАС Полін з Франції (+59,9). Зауважимо, що третє і четверте місця розділили всього дві секунди.
Нагадаємо, Раніше Меркушина здобула золото в спринті на ЄЮОФ-2023. 
Олександра Меркушина – екс-тернополянка, яка зараз представляє Закарпатську область.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
13 Квітня
12 Квітня
11 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше