Найсвіжіше:
• Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами
rss

На Тернопільщині 60-річна жінка викрала гаманець у 18-річного хлопця 


Опубліковано: 21 Грудня 2022р. о 17:15

До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло повідомлення від 18-річного жителя Тернопільського району про те, що невідома особа викрала його гаманець, в якому було 900 гривень та банківські картки.

У ході оперативних заходів співробітники кримінальної поліції встановили, що до крадіжки причетна 60-річна тернополянка. Зі слів жінки, вона знайшла в магазині поблизу камер схову чужий гаманець і вирішила забрати його собі. Гроші витратила на власні потреби.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.185 Кримінального кодексу України.

Поліцейські наголошують, що заволодіння загубленими або забутити чужими речами кваліфікується як крадіжка (ст.185 Кримінального кодексу України) і тягне за собою кримінальну відповідальність.

 

Джерело: Тижневик "Номер один"




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше