Найсвіжіше:
• Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною
rss

В одному з міст на Тернопільщині визначилися з новорічною ялинкою: бути чи не бути, вирішувалося голосуванням у соцмережах


Опубліковано: 21 Листопада 2022р. о 21:31

З метою вивчення думки жителів громади щодо встановлення в місті Борщеві центральної ялинки міською радою проводилось опитування на фейсбук сторінці та в телеграм каналі міської ради.
Результати опитування такі: на фейсбук сторінці – «За» проголосували 13%, «Проти» проголосували 87%, на телеграм каналі – «За» проголосували 37%, «Проти» проголосували 63%.
– Дякуємо усім, хто активно взяв участь в голосуванні. Враховуючи думку жителів громади Борщівською міською радою прийнято рішення не встановлювати в цьому році центральну ялинку в місті Борщеві. Віримо в Перемогу та Збройні Сили України! Обов’язково будемо разом відзначати Новорічні та Різдвяні свята у 2023 році під мирним небом України, – йдеться в повідомленні Борщівської міської ради.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше