Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

Аграрії Тернопільщини вже отримують рукави для зберігання зерна


Опубліковано: 18 Листопада 2022р. о 11:37

Аграріям Тернопільщини почали роздавати рукави для зберігання зерна.

Ініціативу Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), а також Міністерство аграрної політики та продовольства України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад розпочали реалізовувати на Тернопільщині.

– Українська асоціація районних та обласних рад, Міністерство аграрної політики і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) звернулись до Тернопільської обласної ради з проханням підтримки в розповсюдженні рукавів для зберігання зернових серед аграріїв Тернопільщини. Це питання на сьогодні дуже актуальне. Адже зараз ми живемо в час російської агресії, коли ворог обстрілює наші об’єкти енергетичної інфраструктури та не дає можливості фермерам висушити та зберегти їхні здобутки, – каже начальник управління з питань комунального майна та природних ресурсів Тернопільської обласної ради Олександр Ріпка.

В межах першого туру 36 фермерів отримають 854 рукави, каже речниця Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Вікторія Михальчук.

 Ця програма реалізується за фінансової підтримки урядів Канади, Японії та австралійської організації  Minderoo Foundation. Загалом по Україні плануємо роздати 35 000 рукавів і таким чином покрити потребу у зберіганні зерна в 7 мільйонів тон, – говорить Вікторія Михальчук.

Керівник ТОВ «ВЕСТЛЕНД АГРО» Юрій Луцький каже, що для нього рукави зараз є необхідними.

 Ми обробляємо поля в Тернопільській та Івано-Франківській областях. Маємо під збір зараз  приблизно 300 гектарів кукурудзи плануємо в рукави для тимчасового зберігання пакувати і  вологу, і якщо вийде, посушену кукурудзу. Дякуємо за допомогу, – каже Юрій Луцький. – Станом на сьогодні рукави для мене важливі у зв’язку тим, що немає достатньої кількості автомобілів щоб вивезти з поля товар. Розглядаємо варіант для запакування мокрої продукції, а потім її досушування коли буде можливість звільнення автомобілів, які повернуться з-за кордону.

Тернопільщина – це аграрна область, тому підтримка фермерів в час продовольчої кризи є вкрай важливою, каже очільник обласної ради Михайло Головко.

– Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Міністерство аграрної політики та продовольства України, Українська асоціація районних та обласних рад, а також Тернопільська обласна рада спільно взяли участь у проекті і підтримали надання фермерам рукавів для тимчасового зберігання зернових, – говорить Михайло Головко. – Продовольча безпека є однією з найпріоритетніших.  Дякую всім учасникам, партнерам та нашим друзям, які сьогодні допомагають малому бізнесу і фермерам. Віримо у нашу спільну перемогу. Слава Україні!


Джерело: Тижневик "Номер один"

Перегляньте також:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше