Найсвіжіше:
• Гусятинщина зустріла загиблого на війні 47-річного воїна • У чому секрет популярності прозорого автострахування в Україні • На війні загинув 26-річний воїн з Тернопільщини • Копії документів, фальшивий банківський супровід і мінус понад 78 тис грн: тернополянин попав на гроші • Великдень на Тернопільщині: 18 п’яних водіїв та понад тисяча побутових конфліктів та дрібного хуліганства • На Борщівщині чоловік через ревнощі підпалив літню кухню • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Кременеччині затримали чоловіка, котрий повідомив про замінування ТЦК у Ланівцях • Трагедія на Борщівщині: загинув водій, котрому стало погано за кермом • За довідку про інвалідність онкохворого судитимуть працівницю Тернопільського онкодиспансеру • Перший футболіст зіграв 100 матчів на всеукраїнському рівні за «Агрон» • Військовий з Кременеччини купив дружині інвалідність, щоби звільнитися з армії • Спочив у Бозі головний лікар медустанови на Тернопільщині • “На щиті” повертається додому сержант зі Зборівщини • Мешканець Збаразької громади повернувся з полону • Тернополянам уріжуть субсидії: стало відомо, на скільки • Офісний переїзд Київ | Ціна від 1500 грн під ключ | Trand • У Тернополі на 8 років засудили молодика, який побив свого тренера з боксу • Виробник з Тернопільщини отримав особливий статус у митників • Команда з Гусятинщини – бронзовий призер Зимової першості Тернопільщини з футболу • З полону повернулося троє військових з Тернопільщини • «Агрон» виявився сильнішим за «Дністер» у тернопільському дербі • Спочила у Бозі вчителька з Бучаччини • У Вишнівці син завдав батькові два удари по обличчю: справу розглядав збаразький суд • Судитимуть водія, винуватця смертельної ДТП у Тернопільському районі 
rss

Два житлові будинки у Тернополі відключать від централізованого теплопостачання


Опубліковано: 14 Листопада 2022р. о 20:48

14 листопада на засіданні позачергової 19-ої сесії міської ради депутатами підтримано рішення про відключення від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води багатоквартирні будинки за адресами: вул. Володимира Лучаковського, 13 та вул. Золотогірська, 12, враховуючи звернення усіх мешканців даних будинків. Відтак, вони зможуть підключити у своїх домівках індивідуальне опалення.

Рішення прийнято враховуючи протокол засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води і висновок постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності.

Відключення будинків здійснюватиметься відповідно до Порядку відключення споживачів від мереж (систем) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 №169.

Раніше депутатами було прийнято рішення про відключення від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води багатоквартирні будинки за адресами вул. Івана Франка, 6-А та вул. Київська,16

Нагадаємо, що мешканці багатоквартирних будинків у Тернополі можуть відключитися від централізованого опалення та гарячого водопостачання (ЦО та ГВП), де усі 100% мешканців висловили таке бажання, або у яких більше 50% квартир та нежитлових приміщень вже відключена від ЦО та ГВП. 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
13 Квітня
12 Квітня
11 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше