Найсвіжіше:
• На Зборівщині викрили порушницю, яка здійснювала незаконний вилов риби • У Тернополі підозрюють чоловіка у зґвалтуванні неповнолітнього • 5 ознак того, що вам потрібна допомога психолога • На щиті повернувся до рідної домівки фанат теребовлянської “Ниви” • Відомий військовий Павло Вишебаба зробив пропозицію дівчині з Тернопільщини • На Тернопільщині виконавча служба у боржника вилучила і виставила на торги… відро • Винуватцем подвійної смертельної ДТП на Тернопільщині виявився наркодилер • Перестало битися серце Захисника України з Гусятинщини • Розвідка в лігві ворога: як зв’язкова Шухевича Марія Римик шокувала окупанта • На Дніпропетровщині загинув молодий воїн з Тернопільщини • На Бережанщині в ставку знайшли бездиханне тіло чоловіка • Тернополянин за 3000 доларів обіцяв зняти з обліку в системі Оберіг • Неодноразово судимий кременчанин привласнював кошти на лікування дітей, важкохворих і військовослужбовців • На Сумщині загинув 26-річний старший солдат з Тернопільщини • На війні загинув випускник бережанського ліцею • Мешканець Козівщини заліз до сховку сусіда, звідкіля викрав 1300 доларів • На Тернопільщині судитимуть бразильця за умисне вбивство знайомого • На Дніпропетровщині загинув командир БпЛА з Шумщини • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув помічник гранатометника з Лановеччини • Хуліганство на алеї пам’яті в центрі Тернополя: неповнолітні пoшкoдили плaкaти зaгиблих вoїнів • У Кременці судили військового: тягав за волосся дружину та малолітню доньку • Блендеры для кухни: стабильная текстура и контроль процесса • На війні загинув випускник тернопільського університету з позивним “Грек” • Мерія Тернополя погодила проведення матчу «Ниви» без глядачів: хід за ФК – Волочиськ? • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв унічию на Волині
rss

У Тернополі згоріла квартира на вулиці Героїв Крут (+фото)


Опубліковано: 6 Листопада 2022р. о 10:00

5 листопада о 17.23 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу, що виникла у Тернополі на вулиці Героїв Крут. До місця події направили два відділення рятувальників, автодрабину та працівників оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС у Тернопільській області.
Горіння виникло у квартирі на четвертому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Через значне задимлення, двох людей з квартири п’ятого поверху, довелося рятувати з допомогою автодрабини. Вогнеборці виявили, що горів диван у кімнаті, та погасили його підручними засобами. Також обстежили інші квартири та провітрили приміщення.
Внаслідок події ніхто не постраждав.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: ,





Новини
8 Квітня
7 Квітня
6 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше