Найсвіжіше:
• Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес»
rss

На Монастирищині керівниця сільради голосувала за три земельних ділянки для свого чоловіка 


Опубліковано: 5 Листопада 2022р. о 19:39

На Монастирищині земля на майже 1 мільйон гривень, передана чоловіку керівниці сільради в умовах конфлікту інтересів, знову належатиме громаді.
Суд задовольнив позов Бучацької окружної прокуратури про скасування рішень сільської ради та повернення трьох земельних ділянок громаді на території Монастириської ОТГ Чортківського району.

Прокурори встановили, що вказані земельні ділянки вартістю майже 1 млн грн передано у приватну власність жителю одного із сіл Монастириської ОТГ. Проте рішення сільської ради, на підставі яких місцевий житель отримав три ділянки землі, були прийняті в умовах реального конфлікту інтересів. У голосуванні за надання земельних ділянок для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель у приватну власність брала участь та проголосувала «за» дружина заявника – секретар сільради, яка одночасно виконувала обов’язки керівника органу місцевого самоврядування. Відтак прокуратура подала позов до суду.
До речі, керівниця органу місцевого самоврядування, яка голосувала за виділення трьох земельних ділянок своєму чоловікові, вже притягнута судом до відповідальності за вчинення вищевказаних правопорушень, пов’язаних з корупцією, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше