Найсвіжіше:
• Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини • Автостанція «Чортків»: комфорт та безбар’єрність поки залишаються лише на папері • Акція «Голоси, що чекають»: у Тернополі підтримали родини зниклих безвісти • Кременеччина зустріла на щиті Героя Віктора Процюка, який віддав життя за Україну • Помилки при виборі покрівельного покриття та як їх уникнути • «Нива» віддала в оренду двох футболістів конкуренту по Першій лізі • 40 військовослужбовців із Тернопільщини посмертно нагородили державними відзнаками • До трьох вулиць Тернополя призупинять водопостачання 2 вересня • Серце воїна з Теребовлянщини зупинилося у День Незалежності • З тіл померлих – на продаж: у сусідній з Тернопільщиною області викрили “чорних трансплантологів” • Мешканець Збаража за 20 тисяч гривень продав автомат та набої • Колишній футболіст і тренер тернопільської «Ниви» працюватиме у Футбольній академії «Тернопіль» • Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе
rss

У селі Колодно на Збаражчині знову сталася надзвичайна подія (+фото)


Опубліковано: 5 Вересня 2022р. о 9:22

1 вересня неподалік села Колодно, що на Збаражчині сталася смертельна аварія. І ось це село знову дало про себе знати. Сьогодні, 5 вересня, о 01:46 у цьому населеному пункті Збаразької територіальної громади Тернопільського району на вул. С. Бандери виникла пожежа мікроавтобуса «Volkswagen T4».
Як повідомили рятувальники, внаслідок пожежі знищено мікроавтобус на площі 12 кв. м. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.
Пожежу ліквідовано черговим караулом 4-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: ,





Новини
29 Серпня
28 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше