Найсвіжіше:
• У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету
rss

У Тернополі запроваджують нову схему організації дорожнього руху на одному з мікрорайонів міста 


Опубліковано: 22 Серпня 2022р. о 9:19

Цими днями у Тернополі тривають ремонтні роботи на перетині вулиць Івана Мазепи-Дружби-Чумацька. Тут запроваджують нову схему організації дорожнього руху – кільцеву транспортну розв’язку.

Як розповів начальник відділу технагляду Олег Вітик, на даному об’єктів передбачається облаштування центрального фартуха навколо кільця і два острівці безпеки на пішохідних переходах зі сторони дамби Тернопільського ставу та вул. Івана Мазепи. Попередньо працівниками КП «Тернопільводоканал» тут були проведені роботи із заміни водопровідної мережі. Після завершення періоду стабілізації у місцях розкопок і прокладання підземних комунікацій, там буде відновлено дорожнє покриття та влаштовано новий шар асфальтобетону. Згодом в районі нового кругового перехрестя буде нанесено відповідну розмітку та встановлено нові дорожні знаки».

Звертаємо увагу водіїв! На перехресті вулиць Івана Мазепи-Дружби-Чумацька, де відтепер організовано круговий рух, перевага надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу. Іншими словами, «хто на «кільці» – той і головний».

Надалі такі кругові перехрестя з перевагою руху тих транспортних засобів, хто на «кільці», будуть поступово впроваджуватися й на інших перехрестях у Тернополі, зокрема – в районі так званої «Рогатки» та на перетині вулиць Лесі Українки – Слівенька.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: ,




Новини
17 Грудня
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше