Найсвіжіше:
• Півтора роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • На Шумщині судили чоловіка, який під час сварки в магазині вдарив покупця в живіт • Стало відоме ім’я ймовірного головного тренера тернопільської “Нива-2” • На Бучаччині засудили чоловіка, який під час сварки жорстоко побив жінку • На Кременеччині вандали понівечили могилу воїна на 40 день після поховання • На Монастирищині стартує другий етап українсько-польських пошукових робіт • Від Тернополя до NASA: внесок земляка в космічну еру США • У Заліщицькому краю чоловік із сокирою напав на поліцію та побив патрульних • Співак з Тернопільщини офіційно розлучився з дружиною, з якою розійшовся майже рік тому • У ТЦК сказали, хто обов’язково має пройти ВЛК • Розірвала протокол прямо у відділку: у Чорткові суд оштрафував жінку, яка намагалася знищити документи  • Теребовлянець Володимир П’ятничко відзначився у воротах ФК «Теребовля» • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • «Агрон» зупинився за крок до фіналу аматорського чемпіонату України (фото) • На Бучаччині покарали чоловіка, який зливав локації ТЦК • На Шумщині судили матір малолітньої дитини • Майже два роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Чи зможе «Агрон» вдруге переписали власну історію? • У Тернополі бабця лишила дитину і поїхала: 2-річний хлопчик опинився сам серед ночі • ФК «Збараж» посилює тренерський штаб • У центрі Тернополя сталася бійка: поліцейські вилучили зброю • «Укрзалізниця» подвоює кількість рейсів «Інтерсіті» між Тернополем та Києвом • Відомий зборівчанин відмовляється від ордена «За заслуги перед Польщею»
rss

Створити котел: росіяни змінили тактику на фронті – військовий експерт


Опубліковано: 18 Травня 2022р. о 15:11

Окупанти намагаються оточити українські війська на деяких напрямках, хоча на інших – самі можуть потрапити у пастку.

Окупанти перейшли від оперативного оточення, до створення локальних котлів, що свідчить про суттєві зміни тактики ворога, заявив в ефірі “Єдиного марафону” військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

«Зараз є спроба створити котел на напрямку Севєродонецька Луганської області. Там нараховується угрупування до 30 тисяч, які намагаються із трьох сторін атакувати збройні сили України. З виходом на трасу Севєродонецьк – Лисичанськ – Бахмут. Цю дорогу називають – дорогою життя. Це єдиний шлях постачання для бійців на тому напрямку», – зазначив експерт.

Він додав, що зараз про жодне оточення не йдеться і думку, що місто може стати «другим Маріуполем», він відкидає. Адже українці вправно нищать понтонні переправи, які намощують вороги, щоб унеможливити їхнє просування. За різними оцінками, на трьох знищених переправах, було ліквідовано до 500 окупантів. Окрім того, що українцям вдається втримувати ворога, вони ще й звільнили два населені пункти, зазначає Снєгирьов і підкреслює, що це дає зрозуміти, що на Луганщині українці також перешли до локальних контранаступальних дій.   

Окрім військових діють і місцеві рухи супротиву, які дають відсіч ворогу на неконтрольованих українцями територіях.

Та росіяни не припиняються спроб форсувати Сіверський-Донецьк, напередодні туди було перекинути до 20-ти одиниць пантонної спеціальної техніки.

Відзначив Снєгирьов і успіхи українців на Харківщині, аж на двох напрямках, де вже військові відтіснили ворога на адміністративний кордон, а також Ізюмський напрямок, де йде звільнення українських територій.

«Втрати окупаційних військ сягають до однієї тактично-батальйонної групи. Та на території РФ в Белгородській області зосереджено до 20 тактично-батальйонних груп, щоб унеможливити просування українців вглиб Харківської області. Та сьогодні можемо говорити про успішне просування Українських військ», – зазначає експерт.

Не відкидає він думок, що саме на Ізюмському напрямку в українців є можливість створити “котел” для ворога.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , , , , , , ,





Новини
21 Червня
20 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше