Найсвіжіше:
• Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм» • Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень • У Чорткові слідча поліції отримала від батька 1 млн гривень у подарунок • Головний тренер “Сокола” Андрій Скакун: «Було чимало хорошого і багато повчального для команди і клубу в цілому» • Антисанітарія та брудний одяг: у Шумську судили жінку, бо не гляділа чотирьох неповнолітніх дітей • Удар російського FPV-дрона обірвав життя офіцера з Тернопільщини • Помер відомий український співак Степан Гіга • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 13 грудня • На Сумщині прийняв останній бій сержант з Тернопільської області • 16 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Вийшов з дому і не повернувся: у Тернополі зник 13-річний хлопчик
rss

Постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій працівники забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами за рахунок коштів ФСС України


Опубліковано: 13 Травня 2022р. о 19:56

Із початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах Тернопільської області, на щастя, не зафіксовано випадків травмування працівників. Та на підприємствах України зафіксовано 107 випадків травмування та/або смерті працівників внаслідок бойових дій, більшість з яких групові.

Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждали 225 працівників, понад 80 з них загинули.

Найбільша кількість потерпілих зареєстрована у Миколаївській області – 53 постраждалих, 24 з яких травмовані смертельно, а також Києві – 41 постраждалий, 13 смертельно.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування.

Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами Фондом соціального страхування України. Окрім грошових виплат ФССУ компенсує для них 100% вартості лікування усіх прямих наслідків випадку – від необхідних лікарських засобів і виробів медичного призначення до операцій, діагностик, протезів і ендопротезів тощо.

Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.

Зверніть увагу, до відомостей про кількість постраждалих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.

Пресслужба ВД ФССУ


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
12 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше