Найсвіжіше:
• В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину • На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку • Два роки у ворожому полоні: воїна з Тернопільщини нагородив Головнокомандувач
rss

Охорона порядку та затримання порушників: у Тернополі працює добробат «Тайфун»


Опубліковано: 15 Квітня 2022р. о 18:29

Порушення комендантської години, розпивання алкогольних напоїв, заборонені речовини та вручення повісток до військкоматів. Добровольчий батальйон «Тайфун» на своїх сторінках у соцмережах звітує про роботу.

Добровольчий батальйон «Тайфун» спільно з правоохоронцями патрулюють вулиці Тернополя. Запевняють – відповідально ставляться до своїх обов’язків і зауважують, що попри всі вимоги воєнного часу, є доволі багато людей, які порушують порядок.

В одному із дописів йдеться про те, що найбільше порушень стосуються комендантської години. До прикладу, впродовж цього тижня виявлено та затримано 20 осіб, які перебували в громадських місцях після 22:00. Більшість з них – у скверах та парках в нетверезому стані.

Впродовж тижня виявили та затримали 5 громадян, які мали з собою заборонені речовини.

У батальйоні кажуть, що продовжують роботу з водіями таксі, адже їм в комендантський час також заборонено здійснювати будь-які перевезення. Відтак, 4 таких водіїв припинили роботу та отримали повістки у військкомат.

До слова, повістки у військкомат зараз отримують практично всі порушники вимог порядку чи комендантської години. Лише бійці батальйону «Тайфун», спільно з представниками правоохоронних органів, впродовж тижня вручили таких більше 10.

Окремо правоохоронці просять батьків звернути увагу на поведінку та безпеку підлітків. Адже час патрулювання неодноразово виявляли компанії неповнолітніх в громадських місцях після 22:00. Нерідко, діти були в стані алкогольного чи, навіть наркотичного, сп’яніння.

Зокрема, прикрий випадок, який став яскравим прикладом, трапився 13-го квітня вночі. В одному із парків мікрорайону «Дружба» бійці прибули на виклик і виявили там 13-річного хлопця, який майже добу перебував у розшуку через звернення батьків. Він мав з собою заборонені речовини. Підлітка доставили в поліцейський відділок та провели бесіду не лише з ним, а й з батьками.

Бійці батальйону «Тайфун» нагадують, що зараз всі громадяни повинні мати при собі документи, які посвідчують особу. Тих, хто не має з собою документів – передають правоохоронцям.

Також не забувайте про те, що під час комендантської години, яка тепер діє з 23:00 до 5:00, пересуватися містом без спеціальної перепустки заборонено.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:




Новини
3 Лютого
2 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше