Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі  • Заліщицький «Дністер» дозаявив двох нових футболістів • Автомобілі Zeekr: коли технології та комфорт зустрічаються на дорозі • Як вібратор для пар допомагає урізноманітнити близькість • Сів за кермо без документів: жителю Зборівщини загрожує до 3 років тюрми • Укрзалізниця запускає онлайн-квитки на приміські поїзди західних областей • Загроза ракетного удару по Тернопільщині, – голова ТОВА • Внаслідок удару БпЛА на Запоріжжі загинув воїн з Борщівщини • Як вибрати та купити кальян: повний гайд для тих, хто цінує якість і стиль • На Теребовлянщині 20-річний молодик вбив односельця • На Кременеччині в дуплі дерева знайшли снаряд • У квітні прогнозують шість магнітних бур • Чемпіон та віце-чемпіон Тернопільщини стартують у Всеукраїнському фіналі АФЛУ • Завтра на Тернопільщині знову діятимуть графіки відключень світла • Воїн із Херсонщини знайшов вічний спочинок на Тернопільщині • У скільки разів зросли зарплати голів громад Тернопільщини за рік • МДФ, масив чи екошпон: з якого матеріалу обирати міжкімнатні двері • Важке поранення забрало життя воїна з Тернополя • У лісі біля Кременця утворилися провалля глибиною до 10 метрів • На Тернопільщині отруїли 13 котів: почалася перевірка
rss

У Бучацькій громаді зросла плата за воду


Опубліковано: 28 Січня 2022р. о 11:55

Уже з січня ц.р. у Бучацькій громаді користувачі централізованого водопостачання платитимуть за один кубометр води (1000 л) 27,50 грн. і плюс ще 4,50 грн. за водовідведення.

Як повідомляють у міській раді, збільшення тарифу на воду сталося у зв’язку з підвищенням вартості електроенергії. У попередньому розрахунку ціна 1кВт електроенергії становила 3, 91 грн., зараз – 6,17 грн. Також із моменту останнього підняття тарифу з 6000 до 6500 грн. збільшилась мінімальна заробітна плата. Тому без коригування тарифу КП «Бучацький ККП» працювало б у збиток.

Тариф на воду залежить від цілої низки факторів. Так у місяць з абонентів за водопостачання збирають орієнтовно 320 тис. грн., витрачають же значно більше: електроенергія – 123,3 тис. грн., заробітна плата працівників – 94,5 тис. грн., ЄСВ – 20,8 тис. грн., амортизація – 12,1 тис. грн., реагенти – 0,4 тис. грн. загальновиробничі та адміністративні витрати – 98,2 тис. грн.(ПДВ – 53,3 тис. грн., паливо – 7,5 тис. грн., рентна плата за користування надрами – 5,2 тис. грн., рентна плата за спецводокористування – 1,1 тис. грн., послуги банку –1,7 тис. грн., послуги організацій – 4,0 тис. грн., матеріали на поточний ремонт – 18, 6 тис. грн., інші матеріали – 6, 8 тис. грн.), витрати на збут – 26,9 тис. грн. Загальна сума витрат – орієнтовно 376,2 тис. грн. у місяць.

Для порівняння наведемо тарифи на водопостачання та водовідведення у сусідніх громадах. У той час, як у Бучачі 1 кубометр води обходиться містянам у 32 грн., то чортків’яни за воду платять 49,74 грн., у Заліщиках – 38,94 грн., у Монастириськах – 27,97 грн. У Бережанах вода обходиться у 27,98 грн., але вже з наступного місяця тариф планують підвищити до 46,6 грн. Щоби ви розуміли, у підрахунках наведено суми за постачання та відведення води. Так у Бучачі водопостачання вартує 27,50 грн., а водовідведення – 4,50 грн. за кубометр, у сусідньому Чорткові ці послуги становлять 26,63 та 23,11 грн. відповідно, у Заліщиках – 28,32 та 10,62 грн., у Монастириськах – 26,45 та 1,52 грн. У Бережанах сьогодні воду доставляють за 22,87 грн., а транспортування стоків вартує 5,11 грн., за новими тарифами дані ціни становитимуть 36,80 та 9,80 грн. відповідно.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
3 Квітня
2 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше