Найсвіжіше:
• «Для нас немає дня чи ночі, ми реагуємо на потребу людей у будь-яку годину доби», – власник закладів «Гріє» та «Speakeasy» Юрій Фролов • Оренда VPS-сервера: окрема система для гнучкого керування ресурсами • На Кременеччині горів житловий будинок • Тернополяни встановили історичний рекорд у Дубаї • Перестало битися серце 55-річного офіцера з Тернопільщини • 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Тернопільщині в багажнику таксі знайшли бойові гранати та патрони • З російського полону повернувся мешканець Тернопільщини • У Тернопільській прокуратурі – новий керівник • “Світлові стовпи”: жителі Тернопільщини бачили рідкісне оптичне явище • У Тернополі у ДТП зіткнулися водії автомобіля та мопеду • На Кременеччині лікарня сфальшувала документи 90 пацієнтів • «На позиціях було відчуття, ніби над нами проходить авіатраса ворожих дронів», – тернопільський поліцейський • У Бережанах горіла приватна будівля • На Борщівщині сталася пожежа на площі 80 м² • Спочив у Бозі греко-католицький священник з Тернопільщини • Трагедія у Великобірківській громаді: померли мама та донька • Між бойовими завданнями солдат з Тернопільщини з позивним «Кухар» намагався потішити побратимів смачними стравами • Кількість скарг на ТЦК – Тернопільщина в лідерах • На Гусятинщині в приватному будинку виявили мертвого чоловіка • У лютому Землю накриють шість магнітних бур • Виховательку дитбудинку викрили на катуванні пʼятьох дітей • На війні загинув ще один воїн з Тернопільщини
rss

100 відсотків вакансій СТОВ «Славутич», що на Збаражчині, укомплектовано службою зайнятості


Опубліковано: 22 Січня 2022р. о 12:00

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Славутич», що на Збаражчині, – одне з найбільших агропромислових підприємств у Тернопільській області, яке з 2003 року активно співпрацює зі Збаразькою райфілією Тернопільського обласного центру зайнятості щодо добору кадрів.

Так, до прикладу, впродовж 2019-2021 років підприємство мало потребу і 57-ми працівниках. За допомогою у їхньому доборі роботодавець звернувся в службу зайнятості. Завдяки оперативній роботі кар’єрних радників, рекрутерів та інших фахівців райфілії ОЦЗ майже 100% вакансій були укомплектовані.

Було організовано й роботи тимчасового характеру, в яких взяли участь 9 безробітних краян. Вони виконували підсобні та допоміжні роботи, у т.ч. на току та в коморах, підготовку зерна до посіву.

На замовлення СТОВ у 2020 році 15 краян пройшли курси цільового призначення «Основні засади правового регулювання та техніки безпеки на підприємстві, в установі, в організації», після яких усі були працевлаштовані.

«Підприємство займається вирощуванням зернових (крім рису), бобових, кормових і насіння олійних культур. Господарюємо на 2014 гектарах сільськогосподарських угідь у селах Котюжино, Великі Вікнини, Малі Вікнини, Піщатинці, Залісці та Підгайці Кременецького району Тернопільської області. Штат працівників СТОВ «Славутич» – майже 60 осіб, серед них – трактористи, водії автотранспортних засобів, оператори сушильних установок, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, сільськогосподарських машин та устаткування, бджоляр, агроном та інші», – розповів керівник товариства Борислав Довгаль.

Він висловив подяку фахівцям районної філії за якісний підбір кадрів та сподівання на подальшу співпрацю щодо забезпечення та підготовки кадрового потенціалу з урахуванням перспективних потреб підприємства.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
11 Лютого
10 Лютого
9 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше