Найсвіжіше:
• Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес»
rss

В Україні продовжили адаптивний карантин


Опубліковано: 16 Грудня 2021р. о 8:08

Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин через коронавірус до 31 березня 2022 року, передає FaceNews.ua . Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

“Для того, щоб максимально протидіяти пандемії та захистити здоров’я людей, уряд продовжує адаптивний карантин до 31 березня 2022 року”, – сказав Шмигаль.

За словами прем’єра, карантин триватиме, як мінімум, протягом I кварталу наступного року.

“Це означає, що всі правила доступу в публічні місця з COVID-сертифікатами, за носінням масок і дотриманням дистанції залишаються в силі”, – додав Шмигаль.

“Вже більше 40% дорослих українців отримали щеплення проти коронавірусу. Завдяки вакцинації ми можемо зупинити пандемію. Водночас, поки в Україні рівень вакцинації не досягне 70% дорослого населення, ми повинні продовжувати дотримуватися встановлених карантинних обмежень”, – констатував Шмигаль. Telegram.

Прем’єр також нагадав, що сьогодні ще дві області виходять із червоної зони карантину.

“У цій зоні залишиться лише вісім регіонів”, – сказав прем’єр і висловив сподівання, що і в цих областях найближчим часом покращає епідеміологічна ситуація.


Джерело: FaceNews
Автор: Рубрика:
Мітки: , , ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше