Найсвіжіше:
• Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці • Спочив у Бозі засновник та багаторічний директор мистецької школи з Борщівщини • Мешканець Великобірківської громади обікрав два водомати в Тернополі • На Тернопільщині фура втратила стійкість і ледь не перевернулася (фото) • Відбулося жеребкування ветеранського чемпіонату Тернопільщини з футзалу 45+ • У тренерський штаб тернопільської «Ниви» ввійшов відомий спеціаліст • У центрі одного з найбільших міст Тернопільщини очікується зміна дорожнього руху • У Тернополі три доби розшукують собаку з мотузкою на шиї • У лікарні після важкого поранення помер військовий з Козівщини • Дитячі лабіринти для торгових центрів від ТМ Kidigo • Міський голова Чорткова задекларував майже мільйон доходу і багато готівки • У ЦВК прокоментували чутки про президентські вибори і референдум після 24 лютого • Смертельна аварія на Козівщині: 6 років тюрми за смерть неповнолітньої • Мешканка Кременеччини виманювала кошти за працевлаштування за кордоном • Чорні та криваві руки окупантів обірвали життя молодому воїну з Тернопільщини • У Теребовлянській прокуратурі – новий керівник • Від 12 лютого у Тернополі призупиняють роботу пункти обігріву «Тепле місто» • У Бережанській прокуратурі – новий керівник
rss

Рецидивіст відкривав замки іномарок ножицями


Опубліковано: 10 Грудня 2021р. о 23:18

За плечима неодноразово судимого мешканця Тернополя, такого собі Андрія, два десятки обкрадених авто. Починав із простеньких ВАЗів, однак згодом злодія все більше почали цікавити «Фольксвагени» та інші іномарки. Водночас, якщо на початках він або підбирав ключі, щоби відкрити замок машини, або просто перевіряв дверцята, чи часом власник не забув зачинити свого «залізного коня», то тепер нагло зламував замки звичайнісінькими ножицями. І це все завдяки «тюремним університетам»!

Звільнившись у квітні ц.р. достроково з тюрми за зразкову поведінку, молодик довго без роботи не ходив. Поза поліцейські очі влаштувався різноробочим на  фірму, а для втіхи власної злодійської душі продовжував обкрадати автомобілі. Щоправда, тепер він полював виключно за престижними іномарками, причому наловчився відчиняти замки звичайними… ножицями.

Уже перебуваючи під слідством, а згодом – у Тернопільському міськрайонному суді, Андрій стверджував, що крав спонтанно, заздалегідь не готувався й не приглядався до авто.

Скажімо, якось вранці наприкінці липня ц.р. він проходив повз першу лікарню Тернополя і залюбувався припаркованим «Фольксвагеном». Переконавшись, що ніхто навколо за ним не спостерігає, Андрій підійшов до автомобіля й буквально за пару секунд зламав замок та відкрив дверцята. Потрапивши у салон, миттєво зняв й сховав у кишені відеореєстратор, колонку і павербанк та швиденько накивав п’ятами. Тим часом власнику авто спричинив шкоду майже на 2 тис. 600 грн.

Після цього два місяці рецидивіст стримував себе. Аж поки у перших числах жовтня, прогулюючись під вечір неподалік Тернопільського замку, поблизу  ресторану «Максим» вподобав автомобіль «Хюндай». Власник необачно припаркував його так, що за іншими авто було непомітно, що робиться в салоні іномарки. Андрій звично ножицями зламав замок і тінню шмигнув на місце водія. Злодієві вистачило декількох секунд, аби схопити барсетку з документами, ключами та грошима і втекти, завдавши шкоди власнику «Хюндай» на 3 тис. грн. Сума ніби не велика, однак у скільки оцінити збитки, коли людині довелося міняти замки, поновлювати документи, терміново блокувати банківські рахунки?

Утім, чи не найбільш вдалою стала крадіжка із «Фольксвагена» у дворі багатоповерхівки на одній з вулиць біля Тернопільського ставу. Оскільки цього разу на злочин пішов на світанку, тому й не вельми поспішав – відкрив замок багажника та забрав усе: набір інструментів, запчастини, зарядний пристрій, а наостанок ще й електронну сигару прихопив, спричинивши потерпілому збитків на 2 тис. 700 грн.

Звісно, у суді неодноразово судимий за крадіжки щиро розкаявся і навіть пообіцяв потерпілим колись у майбутньому відшкодувати завдані збитки. Утім, хоча жертви автозлодія мало повірили у щирість його слів, однак не вимагали суворого покарання.

Відтак суд призначив небезпечному рецидивісту реальних 3 роки позбавлення волі. Водночас його зобов’язано сплатити на користь держави майже 7 тис. 900 грн. за проведені судові експертизи.  

З етичних міркувань ім’я обвинуваченого змінено.    

Марина Криниця


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,




Новини
12 Лютого
11 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше