Найсвіжіше:
• Стали відомі всі півфіналісти Зимової першості Тернопільщини з футболу • Гусятинщина 23 березня зустрічатиме загиблого Героя з позивним “Тернопіль” • Тернополяни зв’язали та пограбували знайомого через «дзвінок у поліцію» • Залізниця відсудила 370 тис. грн у жителя Тернопільщини за знищене обладнання на замовлення РФ • Суд остаточно закрив справу про екстрадицію найбагатшого уродженця Тернопільщини до США • «Поділля» з Березовиці – перший півфіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Тернополі дружина померлого військового відсудила у Міноборони 15 млн грн • У Почаєві родина зниклого воїна отримала державну відзнаку • Тарас Дурай змінив команду на Зимовій першості Тернопільщини • На Донеччині загинув уродженць Тернопільської області • Моторошна трагедія: в Ірландії вбили уродженця Тернопільщини • Серце не витримало: помер військовослужбовець зі Зборівщини • «Бандерівець» зі Скалатської громади – переможець ветеранського чемпіонату Тернопільщини 70+ • На Теребовлянщині знайшли мертвим чоловіка, якого оголошували у розшук • Під час лікування зупинилося серце воїна з Козівщини • Жорстока війна забрала життя 49-річного воїна з Тернопільщини • Кременчанка втратила чимало грошей, намагаючись продати речі через маркетплейс • На Донеччині загинув 46-річний воїн з Тернопільщини • 100-річна мешканка Козівщини розкрила секрети свого довголіття • Мобілізованого з Борщівщини відмовилися брати на службу у кількох військових частинах • У Тернополі відбулася нарада щодо футбольного сезону-2026 • Скільки заробив за рік головний рятувальник Тернопільщини • Чемпіон Тернопільщини провів дозаявку на аматори • Тернопільського священника оштрафували за незадекларовану гуманітарку на 9,5 млн грн • У Тернополі з понеділка зросте плата за проїзд одразу на 33,3%
rss

Хто захищає суди Тернопільської області?


Опубліковано: 5 Листопада 2021р. о 10:30

«Сприяти зміцненню довіри українців до Служби судової охорони» – під таким гаслом відбувся круглий стіл. Його учасниками стали представники регіональних засобів масової інформації та співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області.

– Служба судової охорони – наймолодший правоохоронний орган України. Розпочала свою діяльність лише у 2019 році, проте вже на сьогодні під охороною територіального управління перебувають всі об’єкти системи правосуддя Тернопільської області, – розповів начальник Територіального управління Служби судової охорони, полковник Служби Едуард Кольцов.

На даний час під охороною Територіального управління Служби судової охорони області перебувають 22 об’єкти системи правосуддя. У 2019 році під охорону прийнято 8 об’єктів (Господарський, Апеляційний, Окружний адміністративний, Тернопільський міськрайонний, Збаразький, Зборівський суди Тернопільської області, Територіальне управління Державної судової адміністрації та територіальне управління Служби судової області), у 2020-му – 9 об’єктів (Бережанський, Козівський, Кременецький, Підволочиський, Шумський, Заліщицький, Чортківський, Теребовлянський районні суди) і в 2021-му – ще 5-ть  (Монастириський, Підгаєцький, Лановецький, Гусятинський та Борщівський районі суди).

– До основних повноважень судової охорони належить: здійснення заходів із запобігання загрозам особистій безпеці суддів, членів їхніх сімей, працівників суду, а також у суді – учасників судового процесу, виявлення та нейтралізації таких загроз; теруправління Служби вживає у разі надходження від судді відповідної заяви необхідних заходів для забезпечення безпеки судді, членів його сім’ї. Реагування в межах, наданих законом повноважень на протиправні дії, пов’язані з посяганням на суддів, членів їхніх сімей, працівників суду та учасників судового процесу. Також судові охоронці при забезпеченні пропускного режиму унеможливлюють пронесення до суду заборонених предметів, – каже заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони Ігор Кучер.

Внаслідок системної роботи на постах пропуску та охорони виявлено 2085 предметів, з якими заборонено проходити до приміщень судів та установ системи правосуддя. Зокрема, складні/розкладні та викидні ножі – 1356, інші загострені предмети – 242, газові балончики – 370, пристрої для відстрілу гумових куль – 85, патрони – 17 шт., пневматична зброя – 1, газовий пістолет – 1, біти та кастети – 5, електрошокові пристрої – 8.

На охоронюваних об’єктах співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області виявлено 7 правопорушень з ознаками кримінального характеру. Затримано трьох осіб: особу, яка перебувала в розшуку за скоєння злочину; особу, яка нанесла тілесні ушкодження громадянину, який звернувся за допомогою до співробітників Служби судової охорони; особу, яка була примусовим приводом доставлена працівниками поліції на судове засідання та намагалася втекти з приміщення Теребовлянського районного суду.

Співробітники Територіального управління Служби активно беруть участь у різноманітних соціальних проєктах та урочистих заходах з нагоди державних і релігійних свят («Краплина життя», «Місто професій», «Щаслива родина – щаслива Україна!», «Місячник безпеки дорожнього руху», «Оновлені легені рідного краю» та Greening of the Planet). А з метою популяризації здорового способу життя представники ССО постійно беруть участь у спортивних змаганнях за участю силових структур.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
22 Березня
21 Березня
20 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше