Найсвіжіше:
• Мешканець Козівщини заліз до сховку сусіда, звідкіля викрав 1300 доларів • На Тернопільщині судитимуть бразильця за умисне вбивство знайомого • На Дніпропетровщині загинув командир БпЛА з Шумщини • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув помічник гранатометника з Лановеччини • Хуліганство на алеї пам’яті в центрі Тернополя: неповнолітні пoшкoдили плaкaти зaгиблих вoїнів • У Кременці судили військового: тягав за волосся дружину та малолітню доньку • Блендеры для кухни: стабильная текстура и контроль процесса • На війні загинув випускник тернопільського університету з позивним “Грек” • Мерія Тернополя погодила проведення матчу «Ниви» без глядачів: хід за ФК – Волочиськ? • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв унічию на Волині • Креатинін і швидкість клубочкової фільтрації: як оцінити функцію нирок за аналізами? • На Харківщині загинув старший стрілець з Теребовлянської громади • На Тернопільщині відбулося три футбольні спаринги • Трагедія біля Тернополя: впала у водостічний канал та захлиснулася літня жінка • Важка недуга забрала життя молодшого сержанта з Тернопільщини • На трасі Ланівці – Вишнівець розбився 17-річний хлопець • Три дні шукали кременчанина, котрий скоїв смертельне ДТП • На Борщівщині судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини на 1,7 млн грн • Я вперше зіткнувся з такими великими масштабами виготовлення та збуту наркотиків, – начальник тернопільської поліції • На Донеччині загинув фанат теребовлянської “Ниви” • На Дніпропетровщині загинув 24-річний воїн з Тернопільщини • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Рекордний мільярд: надходження від Тернопільської митниці зросли на 39% • «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри
rss

Підгороднянська громада не платитиме Тернополю за дитсадки


Опубліковано: 18 Вересня 2021р. о 21:00

Оскільки з вересня 2021 року в селі Підгороднє відкрито початкову школу з дошкільним відділенням, з 1 січня 2022 року договір про міжбюджетний трансферт з Тернопільською міською радою укладатися не буде.

Оплата за відвідування дошкільних навчальних закладів Тернопільської міської ради дітьми Підгороднянської сільської ради здійснюватиметься з бюджету до 31 грудня 2021 року. Вартість утримання однієї дитини в день без харчування становить 113,82 грн.

До грудня 2021 року мешканців села Підгороднє, діти яких відвідують дитячі садочки в місті Тернополі і які планують перевести дітей у початкову школу з дошкільним відділенням села Підгороднє, повинні подати відповідну заяву у відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
7 Квітня
6 Квітня
5 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше