Найсвіжіше:
• Зупинилося серце ветерана російсько-української війни з Козівщини • У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток • Майже два роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн зі Збаражчини • Пошук роботи коштував ланівчанці майже 150 тисяч гривень • ДТП на Гусятинщині: водій у лікарні, пасажир відмовився від госпіталізації • Великий корупційний скандал у Тернополі: посадовцю міськради оголосили підозру • На Бережанщині затримали автопоїзд із 20 кубами бука за підробленими документами • Заліщицький «Дністер» у понеділок отримає нового головного тренера • Зниклого жителя Заліщиччини з проблемами пам’яті знайшли живим • Максимальна інтрига: всі команди групи «А» зберігають шанси на півфінал • З 1 липня у Тернополі діятимуть нові тарифи на воду та стоки • На Заліщиччині відбувся благодійний турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ • На Тернопільщині викрили десятьох осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків • Ограждение из сетки – современное решение для дома и бизнеса • На Харківщині перестало битися серце військовослужбовця з Козівщини • Небесне військо поповнив Герой з Монастирищини • На Тернопільщині оновлюють об’їзний маршрут для вантажівок: що вже зроблено • Футболіст із Гусятина отримав виклик до юнацької збірної України • Жорстока війна забрала життя офіцера з Кременеччини • Підготовка до туристичного походу: що важливо взяти з собою • На Гусятинщині стався скандал на випускному через використання двомовної пісні Монатика • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідерські розбірки на Борщівщині та бучацьке дербі у Трибухівцях • Конфлікт із правоохоронцями на Теребовлянщині потрапив на відео • Які характеристики впливають на зручність використання антицелюлітного масажера • ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Шумщини
rss

ЗУНУ підписав меморандум із Нідерландською бізнес-академією


Опубліковано: 13 Вересня 2021р. о 13:30

У рамках Третього Міжнародного тижня відбулося підписання угоди про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Професійною асоціацією медіаторів  Болгарії.

«Я радий вітати у класичному університеті Тернополя Елізу Ніколову – президента асоціації,  юриста, психолога, сертифікованого медіатора, професора  Пловдивського університету «Паїсій Хилендарський». Наші домовленості – це нові можливість для студентів та викладачів Західноукраїнського національного університету, які матимуть змогу стажуватися, навчатися, брати участь у міжнародних проєктах на базі Професійної асоціації медіаторів Болгарії», – зазначив ректор Андрій Крисоватий.

     «Найголовнішим напрямом роботи у рамках угоди про співпрацю  буде стажування студентів програми «Перемовини та врегулювання конфліктів» Західноукраїнського національного університету на базі Професійної асоціації медіаторів у  Болгарії вже влітку 2022 року. Після стажування студенти отримають сертифікати медіаторів», – сказала Еліза Ніколова у виступі.

Співпраця з болгарськими колегами – це новий вектор розвитку міжнародних відносин освітнього закладу.


Джерело: Західноукраїнський національний університет
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
24 Червня
23 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше