Найсвіжіше:
• Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду
rss

Змінився сертифікат вакцинації. Тепер їх має бути два


Опубліковано: 12 Вересня 2021р. о 19:00

“Жовтий” і “зелений” сертифікати будуть для внутрішнього використання.

В Україні для вакцинованих від COVID-19 будуть доступними два внутрішніх сертифікати – “зелений” і “жовтий”. Перший буде доступним для громадян, які пройшли повний курс вакцинації, а другий – видаватиметься після першої дози. Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

За його словами, “зелений” і “жовтий” сертифікати будуть використовуватися всередині країни. Він пояснив, що головною різницею між сертифікатами буде їхній термін дії.

“Термін дії жовтого сертифіката – час між щепленнями”, – пояснив Кузін.

Кузін додав, що фактично власники “зеленого” чи “жовтого” сертифіката матимуть однакові привілеї під час посилення карантину, наприклад, на відвідування спортзалів і ресторанів.

Нагадаємо,19 серпня Євросоюз офіційно визнав, що українські COVID-сертифікати в застосунку “Дія” відповідають європейським, а тому дозволяють громадянам України вільно подорожувати з ними.

Українці зможуть отримати в “Дії” одразу два COVID-сертифікати – внутрішній і зовнішній. Останній потрібен для подорожей до ЄС, а внутрішнім зможуть скористатися громадяни України під час майбутнього локдауну. 

 


Джерело: ТСН
Мітки: , , , ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше