Найсвіжіше:
• У ЦВК прокоментували чутки про президентські вибори і референдум після 24 лютого • Смертельна аварія на Козівщині: 6 років тюрми за смерть неповнолітньої • Мешканка Кременеччини виманювала кошти за працевлаштування за кордоном • Чорні та криваві руки окупантів обірвали життя молодому воїну з Тернопільщини • У Теребовлянській прокуратурі – новий керівник • Від 12 лютого у Тернополі призупиняють роботу пункти обігріву «Тепле місто» • У Бережанській прокуратурі – новий керівник • Росія вдарила Кинджалом по Львову: що відомо • 13,5 тис євро за переправлення через кордон – підозрюють жителя Бережанщини • Зупинилися серце військового з Тернопільщини: пройшов пекло війни • Викладач тернопільського університету за хабар допоміг знайомому працевлаштуватися у богословську академію • Смертельна аварія на Бережанщині: медики 12 днів боролися за життя потерпілого • «Для нас немає дня чи ночі, ми реагуємо на потребу людей у будь-яку годину доби», – власник закладів «Гріє» та «Speakeasy» Юрій Фролов • Оренда VPS-сервера: окрема система для гнучкого керування ресурсами • На Кременеччині горів житловий будинок • Тернополяни встановили історичний рекорд у Дубаї • Перестало битися серце 55-річного офіцера з Тернопільщини • 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Тернопільщині в багажнику таксі знайшли бойові гранати та патрони • З російського полону повернувся мешканець Тернопільщини • У Тернопільській прокуратурі – новий керівник • “Світлові стовпи”: жителі Тернопільщини бачили рідкісне оптичне явище • У Тернополі у ДТП зіткнулися водії автомобіля та мопеду
rss

У Тернополі різко зросли тарифи на паркування


Опубліковано: 9 Серпня 2021р. о 12:58

Нещодавно на офіційному сайті Тернопільської міської ради з’явилася інформація про встановлення нових тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів, перелік яких збуло затверджено міської радою. 

Отже, з 4 серпня 2021 року водіям одного авто доведеться сплатити 12 грн за одну годину. Такий тариф діє на майданчиках для паркування, що є за адресами: 

Майдан Привокзальний

Майдан Волі

вул. Коперника

Бульвар Шевченка (біля драмтеатру)

вул. Замкова (біля пологового)

вул. Чорновола

вул. Живова

вул. Патріарха Мстислава

вул. Микулинецька Площа Героїв Євромайдану

вул 15 квітня

вул Шептицького

вул. Оболоня

вул. Дружби-вул Мазепи.

До речі, дані місця (окрім привокзального майдану) обслуговуються лише єдиним підприємцем – СПД -ФО Бойчук В.І.

Однак громаді Тернополя було б цікаво дізнатися, скільки з даних коштів отримує підприємець, а скільки надходить до бюджету міста.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
11 Лютого
10 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше