Найсвіжіше:
• Понад рік вважався зниклим безвісти: на Херсонщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 6 грудня • Надійні платформи з оглядами: від казино до техніки та подорожей • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом
rss

На Тернопільщині знайшли рештки хлопця, якого шукали 18 років (+ВІДЕО)


Опубліковано: 5 Серпня 2021р. о 14:16

На Тернопільщині близько 18 років тому зник 16-річний хлопець. З’ясувалося, що тоді юнака закопали на смітнику товариші. Зараз знайшли його рештки. Криміналісти проводять розслідування.

Про це у Фейсбуці повідомив Андрій Савчук.

(відео Андрій Савчук)

Він розповів, що тіло Юрія закопали на смітнику у селі Гнилички (Підволочиський район) троє його друзів. Загиблого нібито вбито струмом, а товариші злякалися, що їх звинуватять у вбивстві.

– Три товариші загиблого вирішили приховати тіло і закопали на смітнику у селі Гнилички Тернопільської області.
Недавно один із учасників цеї трагічної справи розповів і зізнався, що Юру Семенюка вбило струмом. Друзі загиблого злякалися і тіло роздягнули, а речі спалили. Сам труп зарили у смітті, – написав чоловік.

Криміналісти проводять розслідування цієї справи.

 

 


Джерело: Галас
Мітки: , ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше