Найсвіжіше:
• Тернополянин обікрав пасажира рейсового автобуса з Вінниці • На Дніпропетровщині загинув 23-річний командир гармати з Гусятинщини • Півтора року неволі біля кордону з Казахстаном: історія повернення воїна з Тернопільщини • Судитимуть тернополянина за зґвалтування 14-річного підлітка та зберіганні дитячої порнографії • На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині рекламодавця оштрафували за оголошення про роботу • На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини • У Великій Березовиці стартував новий чемпіонат Тернопільщини з футболу • Типові помилки ФОП 2 групи у веденні діяльності • Курси польської мови онлайн чи офлайн: що обрати для швидкого результату • Запаси на критичному рівні: у Тернополі шукають донорів 1-ї групи крові • Вибухнув газ – жінка постраждала: що сталося в Тернополі • Жах у Тернополі: чоловік вистрілив сусіду в око, а потім – у підлітка • Гроші за «рішення питань»: на Тернопільщині викрили юристку – попереду суд • На Харківщині загинув старший сержант з Кременеччини • Вся країна аплодує: тернополянка тріумфувала на «Дитина року 2026» • Компанія BroBus – сучасний сервіс пасажирських перевезень • Напруга зашкалювала: у Тернополі під час конфлікту дістали пістолет • У Тернополі стартував сезон фонтанів • У Тернополі відбувся суд щодо авторських прав художника Івана Марчука • На Дніпропетровщині зупинилося серце вогнеметника з Тернопільщини • Під час дронового обстрілу Тернополя врятували батька з сином
rss

Володимир Труш: «Проща у Зарваниці об’єднала всіх українців – з Криму, з Донецька»


Опубліковано: 22 Липня 2021р. о 10:30

17-18 липня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася традиційна всеукраїнська проща. Цьогорічне паломництво присвячено 425-літтю проголошення Берестейської унії та молитві за мир в Україні. У богослужіннях взяли участь тисячі прочан з усієї країни, у тому числі і з тимчасово окупованих Криму та Донбасу. Архієрейську Божественну літургію очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

– Сьогодні подякуємо, що Бог і Богородиця вкотре привели нас до Зарваниці й подарували нам великий скарб особистої живої зустрічі, яка нам так потрібна, щоби відчути себе однією родиною, єдиною спільнотою дітей Божих, єдиною Церквою. Попри всі труднощі ми відчуваємо, що Господь є дуже близько, особливо він найближче до нас, коли нам найважче, – сказав глава української Греко-католицької церкви Блаженніший Святослав.

Учасники прощі спільно молилися за людей, чиї життя забрала пандемія COVID-19.

– Сьогодні Україна має дві незагоєні рани: війна на сході та пандемія. Кожен вірянин під час цьогорічної прощі прагне, аби українці врешті позбавилися цих болів. Підкреслю, що всі богослужіння відбувалися на вулиці, згідно з санітарно-епідеміологічними нормами. Я щиро сподіваюся, що наші прочани залишилися задоволеними і повернулися із Зарваниці з найтеплішими почуттями, – прокоментував голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

Цьогоріч було облаштовано 12 пунктів поліції, де чергували 157 правоохоронців, цілодобово надавали підтримку 14 бригад медичних працівників.

Тернопільська обласна державна адміністрація висловлює щиру подяку кожному правоохоронцю і медику, які зробили прощу безпечною і комфортною.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
5 Травня
4 Травня
3 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше