Найсвіжіше:
• На Зборівщині засудили дівчину, яка розсилала чоловікам інтимні фото та відео • Під Покровськом отримав важке поранення: помер воїн з Тернопільщини • Два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Як вивчати програмування безкоштовно і оплачувати за результат • Стало відоме ім’я почаївського депутата, якого піймали на великому хабарі у Києві • Спочив у Бозі голова Конгресу українських націоналістів Кременеччини • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • «Агрон» та ФК «Збараж» провели футбольний спаринг у Тернополі • Мешканка Підволочищини за 500 доларів обіцяла позитивно “здати” іспит з водіння • «Бандерівець» зі Скалатчини виграв першість Львівщини з футзалу • Теребовлянський суд через сваху притягнув до відповідальності старосту з Микулинецької громади • У Тернополі в аварію потрапила вагітна жінка • Сенсаційний 14-й тур у третій Тернопільській футзальній лізі: обидва лідери зазнали поразок • На Кременеччині на вихідних одразу три п’яних водії пропонували хабарі копам • Інтрига першої Тернопільської футзальної ліги: два очка розділяє одразу три лідируючі команди • Сьогодні Тернопіль прощатиметься з військовим, який помер внаслідок важкого захворювання • Мешканка Великоберезовицької громади втратила 70 тис грн купуючи інвертори • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Зборівщині повну середню освіту можна буде здобути лише в одному навчальному закладі • Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини
rss

У Тернополі за постріл в людину дали рік умовно


Опубліковано: 22 Червня 2021р. о 19:30

Тернопільський міськрайонний суд своїм вироком, винесеним цими днями, залишив на волі тернополянина, який стріляв по людях на зупинці громадського транспорту.

В ході слухань було встановлено, що ввечері 5 грудня минулого року обвинувачуваний перебував у салоні «Вольво» на передньому пасажирському сидінні. Авто рухалося проспектом Степана Бандери в бік центу міста.

Проїжджаючи повз зупинку громадського транспорту, яка знаходиться на пр. С. Бандери 12, тернополянин раптом відкрив вікно і вистрілив із пневматичного пістолета у незнайомця, який очікував транспорт, при цьому влучив йому у плече.

Внаслідок цього у потерпілого діагностували одиночне поранення м`яких тканин правого плеча у вигляді рани по зовнішній поверхні, які за ступенем тяжкості належать до легких тілесних ушкоджень з короткочасним розладом здоров`я.

Обвинувачений (одружений, батько двох неповнолітніх дітей, непрацюючий і несудимий) в суді щиро розкаявся, а також відшкодував завдану шкоду потерпілому.

Суд визнав тернополянина винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.4 ст.296 КК України та призначив йому за даним кримінальним правопорушенням узгоджене сторонами покарання у виді 3 років і 6 місяців позбавлення волі, але звільнив його від відбування покарання з випробуванням та встановленням іспитового строку на один рік.

Вирок також ще може бути оскаржений в апеляційній інстанції.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,




Новини
16 Лютого
15 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше