Найсвіжіше:
• Мешканка Підволочищини за 500 доларів обіцяла позитивно “здати” іспит з водіння • «Бандерівець» зі Скалатчини виграв першість Львівщини з футзалу • Теребовлянський суд через сваху притягнув до відповідальності старосту з Микулинецької громади • У Тернополі в аварію потрапила вагітна жінка • Сенсаційний 14-й тур у третій Тернопільській футзальній лізі: обидва лідери зазнали поразок • На Кременеччині на вихідних одразу три п’яних водії пропонували хабарі копам • Інтрига першої Тернопільської футзальної ліги: два очка розділяє одразу три лідируючі команди • Сьогодні Тернопіль прощатиметься з військовим, який помер внаслідок важкого захворювання • Мешканка Великоберезовицької громади втратила 70 тис грн купуючи інвертори • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Зборівщині повну середню освіту можна буде здобути лише в одному навчальному закладі • Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди • На Кременеччині під час пожежі загинув чоловік • Дружина співака з Тернопільщини розповіла про купівлю квартири для 4-річного сина • Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя
rss

Жителі Теребовлянщини помстилися знайомому, викравши авто


Опубліковано: 13 Квітня 2021р. о 11:14

Незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб – за цією статтею кримінального кодексу відповідатимуть перед законом четверо жителів Теребовлянського району. Серед них – один неповнолітній.
За словами заступника начальника відділення поліції №3 Теребовлі Ігоря Пискливця, молоді люди поїхали в сусіднє село до знайомого, аби з’ясувати стосунки щодо старого конфлікту. Проте чоловік до них не вийшов і гості пішли.
Біля його подвір’я вони побачили припаркований автомобіль “МОСКВИЧ-212” з ключами в замку запалювання. Вони вирішили відімстити, забравши авто.  Проте від’їхати змогли лише на метрів 800 і транспорт заглох. Хлопці витягли акумулятор і пішли.
Про відсутність автівки потерпілий дізнався від самих викрадачів. Останні перетелефонували і сказали, де залишили авто. Лише після цього чоловік повідомив про угон на лінію “102”.
Працівники відділення поліції №3 Теребовля встановили місцеперебування підозрюваних. У ході перевірки стало відомо, що за кермо авто сів неповнолітній. У скоєному усі зізналися. Тепер за свій вчинок хлопцям доведеться постати перед судом. Триває слідство.

Джерело: Відділ комунікації поліції Тернопільської області
Мітки: ,




Новини
16 Лютого
15 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше