Найсвіжіше:
• На Монастирищині пожежа господарської будівлі загрожувала житловим будинкам • На Харківщині загинув воїн з Тернопільської області • Втримати долар буде непросто: до якого курсу готуватися у вересні • Футбольні команди з Тернопільщини стартують в аматорському чемпіонаті України • У Кременці досліджують крипти XVII-XVIII століть: що знайшли археологи • Енергетики звертають увагу тернополян на важливі дати • На Лановеччині пожежа знищила господарську будівлю • У Тернополі передчасно обірвалося життя юної бандуристки Терези Подоляк • Під час лікування помер військовослужбовець з Козівщини • Понад два роки вважався безвісти зниклим: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Іван Вигівський повідомив про 37 загиблих людей та 7 безвісти зниклих на Київщині • Україні потрібно мобілізувати 30 тисяч людей щомісяця • Спочила у Бозі випускниця тернопільської музичної школи  • Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини • Автостанція «Чортків»: комфорт та безбар’єрність поки залишаються лише на папері • Акція «Голоси, що чекають»: у Тернополі підтримали родини зниклих безвісти • Кременеччина зустріла на щиті Героя Віктора Процюка, який віддав життя за Україну • Помилки при виборі покрівельного покриття та як їх уникнути • «Нива» віддала в оренду двох футболістів конкуренту по Першій лізі
rss

З 1 липня на Тернопільщині можна легально купити землю


Опубліковано: 18 Лютого 2021р. о 21:34

З 1 липня 2021 року можна буде легально продавати і купувати сільськогосподарську землю. Це передбачає закон про ринок землі, який парламент ухвалив рік тому.

Нагадаємо, землю зможуть купувати тільки:

  • держава;

  • громадяни України;

  • юридичні особи України;

  • територіальні громади.

Вартість прив’язана до нормативно-грошової оцінки землі, нижче якої вона не може встановлюватись. Передбачена також процедура придбання землі на виплату.

Закон забезпечує переважне право під час придбання землі сільськогосподарського призначення для тих, хто її обробляв до моменту продажу.

Фізичним особам дозволили купувати 100 га в одні руки, юридичним особам – 10 тис га. Однак до 1 січня 2024 року діятимуть заборони на продаж землі сільськогосподарського призначення юридичним особам.

Від початку 2024-го громадяни України зможуть купувати землю площею до 10 тисяч га, а також ділянки, які перебувають в державній або комунальній власності.

Розрахуватися за куплену земельну ділянку можна буде тільки в безготівковій формі.


Джерело: "Слово і Діло"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:





Новини
30 Серпня
29 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше