Найсвіжіше:
• Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства
rss

Тернопільський виконком прийняв важливі зміни по харчуванню школярів


Опубліковано: 4 Лютого 2021р. о 13:51

Про це повідомила начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.

“Перелік категорій учнів, які звільняються від оплати за харчування у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти затвердили на черговому засіданні виконавчого комітету міськради 2 лютого.
Всього є тринадцять категорій дітей, які харчуються у закладах освіти безкоштовно. Обіди або триразове харчування їм оплачують з міського бюджету.
Відповідно до цього рішення встановлюється розмір компенсації вартості харчування для учнів, які звільнені від оплати за харчування. Вартість харчування залишилася на рівні минулого року, а перелік пільгових категорій доповнився дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб.
У прийнятому документі вказано, що вартість харчування для пільгових категорій дітей становить 26 гривень. Для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі дворазове харчування коштує 35 гривень, чотириразове – 60 гривень. Для всіх учнів Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю обід коштує 23 гривні, а триразове харчування – 35 гривень. Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться на повному державному утриманні, і які навчаються в училищах або Галицькому коледжі харчування коштує 67 гривень.
У рішенні також визначено, які документи необхідно подати у навчальний заклад, щоб харчуватися безкоштовно. Також вказано, що харчування учнів, які не належать до пільгових категорій, здійснюється за кошти батьків”.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,

Перегляньте також:





Новини
26 Травня
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше