Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

У Тернополі на снігу грають футбол, щоб здобути кубок ректора


Опубліковано: 2 Лютого 2021р. о 21:40

На засніженому футбольному полі стадіону Тернопільського національного педагогічного університету триває традиційний кубок ректора за участю чотирьох футбольних команд. За підсумками двох ігрових днів лідерство захопила команда «Агронива» з Тернополя.

Спершу учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області переміг ФК «Педліцей-1» – 9:2, а сьогодні був сильніший за бронзового призера студентського чемпіонату України – ФК «Педуніверситет» – 5:1.

Інші матчі кубка завершилися з такими результатами: “Педліцей-1” – “Педліцей-2” – 2:2, “Педуніверситет” – “Педліцей-2” – 9:0.

Турнірна таблиця після 2-го туру

Команди

1

2

3

4

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агронива»

х

5:1

9:2

 

2

2

0

0

14:3

6

2

«Педуніверситет»

1:5

х

 

9:0

2

1

0

1

10:5

3

3

“Педліцей-1”

2:9

 

х

2:2

2

0

1

0

4:11

1

4

“Педліцей-2”

 

0:9

2:2

х

2

0

1

0

2:11

1

Завтра, 3 лютого, відбудуться заключні матчі турніру. У них зустрінуться: «Агронива» – “Педліцей-2”, «Педуніверситет» – “Педліцей-1”.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше