Найсвіжіше:
• У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм»
rss

На Зборівщині відкрили будинок сімейного типу


Опубліковано: 25 Листопада 2020р. о 11:40

Будинок сімейного типу відкрили в селі Озерна Зборівського району. Тут проживають п’ять прийомних та одна рідна дитина подружжя Алексієвих. Привітав сім`ю з визначною подією голова облдержадміністрації Володимир Труш.

«Я завжди думала і знала, що кожна дитина повинна мати сім’ю. Взявши до себе чотирьох прийомних дітей два роки тому, я зрозуміла, що є сила та енергія, аби створити будинок сімейного типу. Цього року до нашої сім’ї додалася ще одна дитина. Я пройшла навчання, отримала документи й відразу почала шукати будинок. Діти дуже задоволені новим житлом та умовами і навіть стали з більшим бажанням відвідувати школу», – зазначила мати-вихователька пані Оксана.

До слова, у пані Оксани ще є троє власних старших дітей.

«Ми всі – одна сім`я і не робимо різниці, хто рідний, а хто прийомний. Працюємо й відпочиваємо всі разом. Діти мені дуже допомагають, адже самій справлятися було б важко. Навіть не хочу думати про той час, коли вони виростуть і покинуть дім. Від таких думок вже сльози накочуються на очі», – розповіла п. Оксана.

Проживає сім`я в окремій трикімнатній квартирі у приміщенні Соціального центру підтримки дітей та сімей «Відкрите серце». Квартира площею 145 квадратних метрів забезпечена повністю всіма меблями, необхідними для проживання дітей, частково побутовою технікою.

«Кожна дитина має виростати в сім`ї, в атмосфері любові й поваги. І саме будинки сімейного типу – можливість для дітей-сиріт знайти справжню люблячу родину. Сьогодні ми відкриваємо новий будинок сімейного типу. Тут буде проживати пані Оксана, яка, окрім своєї доньки, взяла на виховання п’ятеро дітей і створила велику, дружню сім’ю. Даний ДБСТ був створений за сприяння держави для того, щоби створити гідні умови для дітей, позбавлених батьківського піклування. Загалом на Тернопільщині діють 12 будинків сімейного типу. Сюди прилаштовано 220 дітей. Створення таких будинків сімейного типу є нашим пріоритетним завданням і надалі», – зазначив голова облдержадміністрації Володимир Труш.

Він передав дітям подарунки та побутову техніку.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше