Найсвіжіше:
• Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону
rss

Україна продає горілки вдвічі більше, ніж купує


Опубліковано: 19 Вересня 2020р. о 10:00

За пів року Україна поставила на зовнішні ринки горілки на 19 млн. доларів, а імпортувала на 7,3 млн. дол. Про це свідчать дані Держстатистики.

Найбільше української горілки п’ють поляки. Так до Польщі з України експортують горілки на 2,2 млн. доларів. Далі у списку – Казахстан (1,6 млн. доларів) і США (1,5 млн. доларів). До ОАЕ Україна поставила горілки на 1,2 млн. доларів, до Естонії – на 745 тис. доларів, у Грузію – на 721 тис. доларів, до Азербайджану – на 558 тис. доларів.

Імпорт горілки Україною протягом звітного періоду натомість склав 7,3 млн. доларів. 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,

Перегляньте також:




Новини
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше