Найсвіжіше:
• У Вишнівці Opel збив двох малолітніх дітей: що відомо про їхній стан • На Борщівщині водій ВАЗа збив 27-річну велосипедистку: жінку госпіталізували • Війна забрала життя футболіста з Тернополя • Футбольна академія з Тернополя – сьома на всеукраїнському «Кубку регіонів» • Надія згасла: підтвердили загибель матроса з Тернопільщини, який вважався зниклим безвісти • Спочила у Бозі заступниця директора тернопільської школи • «Готовий пройти поліграф»: голова громади на Зборівщині відповів на звинувачення у вимаганні грошей • П’яний за кермом і з хабарем: жителю Лановеччини загрожує кримінальна відповідальність • Замість умовного терміну грабіжнику з Тернополя дали два роки тюрми • Збив двох жінок і втік: розшукують очевидців ДТП у Тернополі • Цей день в історії УПА: 6 липня 1945 року – останній бій сотенного Василя Нагірного – «Летуна» • «Алея надії»: у громаді на Тернопільщині відкрили меморіальний простір на честь зниклих безвісти воїнів • Віддав життя за Україну: сьогодні Тернопіль проведе в останню путь Героя Максима Гриценка • Тернополянин і гусятинець допомогли збірній України перемогти Італію • Майже півтора року вважався зниклим безвісти: Козівщина втратила ще одного Героя • Тернопільщину відвідав Глава Української Греко-Католицької Церкви • Чемпіонат ветеранів 50+ на Тернопільщині: команди запрошують на організаційну нараду • Команда з Борщівщини перемогла «Шлях» у першому півфіналі Ліги чемпіонів Тернопільщини • У Польщі вандали знищили барельєф на могилі письменника з Гусятинщини • На Тернопільщині вогонь пошкодив трансформаторну підстанцію • Удар блискавки спричинив загоряння посівів на Теребовлянщині • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини завершив перше коло: результати, турнірна таблиця та бомбардири • Війна забрала життя магістра Богослов’я з Кременеччини • Мобілізація по-новому в Україні: хто має право на відстрочку і бронювання, а хто може втратити їх в липні • Жорстока війна забрала життя старшого сержанта з Бучаччини
rss

На Тернопільщині цьогоріч було понад 340 вакансій у сфері освіти


Опубліковано: 6 Вересня 2020р. о 10:30

1 вересня – День знань. Сьогодні в Україні працює майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників та управлінців закладів освіти. Вони виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутній фах майже трьом мільйонам студентів країни.

Цьогоріч роботодавці Тернопільщини подали до служби зайнятості 343 вакансії у сфері освіти. Станом на 26 серпня 2020 року актуальні понад 20 пропозицій роботи, а саме: вихователь, помічник вихователя, керівник гуртка, керівник музичний, майстер виробничого навчання, викладач професійно-технічного навчального закладу, вчителі початкових класів, інформатики, фізики, англійської мови, музики. Зарплата у цих вакансіях – до 8000 грн.

Такі фахівці потрібні у закладах освіти Бережанського, Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Кременецького, Монастириського, Тернопільського та Теребовлянського районів. 

Якщо Ви маєте бажання працювати у сфері освіти і Вас зацікавили вказані вакансії, зверніться до місцевої районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості або до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Відділ організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
6 Липня
5 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше