Найсвіжіше:
• Голова Збаразького суду торік купив дві круті іномарки • На Донеччині останній бій прийняв воїн з Бережанщини • Стали відомі всі півфіналісти Зимової першості Тернопільщини з футболу • Гусятинщина 23 березня зустрічатиме загиблого Героя з позивним “Тернопіль” • Тернополяни зв’язали та пограбували знайомого через «дзвінок у поліцію» • Залізниця відсудила 370 тис. грн у жителя Тернопільщини за знищене обладнання на замовлення РФ • Суд остаточно закрив справу про екстрадицію найбагатшого уродженця Тернопільщини до США • «Поділля» з Березовиці – перший півфіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Тернополі дружина померлого військового відсудила у Міноборони 15 млн грн • У Почаєві родина зниклого воїна отримала державну відзнаку • Тарас Дурай змінив команду на Зимовій першості Тернопільщини • На Донеччині загинув уродженць Тернопільської області • Моторошна трагедія: в Ірландії вбили уродженця Тернопільщини • Серце не витримало: помер військовослужбовець зі Зборівщини • «Бандерівець» зі Скалатської громади – переможець ветеранського чемпіонату Тернопільщини 70+ • На Теребовлянщині знайшли мертвим чоловіка, якого оголошували у розшук • Під час лікування зупинилося серце воїна з Козівщини • Жорстока війна забрала життя 49-річного воїна з Тернопільщини • Кременчанка втратила чимало грошей, намагаючись продати речі через маркетплейс • На Донеччині загинув 46-річний воїн з Тернопільщини • 100-річна мешканка Козівщини розкрила секрети свого довголіття • Мобілізованого з Борщівщини відмовилися брати на службу у кількох військових частинах • У Тернополі відбулася нарада щодо футбольного сезону-2026 • Скільки заробив за рік головний рятувальник Тернопільщини • Чемпіон Тернопільщини провів дозаявку на аматори
rss

Фермери одержать пільгові умови для придбання сільськогосподарської землі


Опубліковано: 3 Липня 2020р. о 13:55

Земельна реформа надаватиме переваги національному малому та середньому агровиробнику. Про це повідомляє Офіс президента на своїй сторінці у Фейсбук.

– Україна дала старт реформі, на яку чекала всю незалежність. Реформі, без якої не може процвітати жодна держава. Без земельної реформи Україна не матиме шансу знову стати житницею Європи. Цьогоріч парламент ухвалив, а я підписав низку законів, які впорядковують обіг землі, роблять його прозорим, справедливим та ефективним. Розвиток фермерства надзвичайно важливий для української економіки”, – наголосив Володимир Зеленський.

У межах започаткованої реформи цього року на підтримку українських сільгоспвиробників держава виділила 4 млрд. грн. Буде максимально спрощено шлях коштів від бюджету до невеликого фермера. Не потрібно буде бігати по інстанціях, збирати довідки, усувати помилки у землевпорядній документації. Достатньо просто зареєструватися в системі Аграрного реєстру, щоб отримати допомогу за програмами, визначеними урядом.

Фермери одержать пільгові умови для придбання сільськогосподарської землі. Зокрема ті, хто має господарство на землях державної власності, переданих їм у постійне користування, матимуть змогу придбати цю землю у безвідсоткову розстрочку на 10 років.

Також органам місцевого самоврядування будуть повернуті повноваження щодо управління землями місцевих громад за межами населених пунктів, яких вони були позбавлені з 1 січня 2002 року.

Земельна реформа надаватиме переваги національному малому та середньому агровиробнику.

Передбачено заснування Фонду гарантування кредитів малим фермерам та Фонду розвитку сільських територій. Також буде створено національну інфраструктуру геопросторових даних, будуть заповнені “білі плями” в кадастрі.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
22 Березня
21 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше