Найсвіжіше:
• На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води
rss

«Ощадбанк» компенсував аграріям 168 мільйонів за придбання сільгосптехніки


Опубліковано: 12 Червня 2020р. о 9:15

«Ощадбанк» виплатив аграріям 168 мільйонів державної компенсації на купівлю вітчизняної сільгосптехніки.

“Ощадбанк» залишається найбільшим оператором з виплати кешбеку українським аграріям у рамках державних програм підтримки АПК. Зокрема, наприкінці травня клієнти «Ощадбанку» отримали 168 млн. грн. за придбану вітчизняну техніку та обладнання”, – йдеться у повідомленні.

У фінустанові зазначили, що понад 880 агропромислових та фермерських підприємств придбали через «Ощадбанк» майже 46 тис. одиниць сільськогосподарської техніки та обладнання на загальну суму понад 673 млн. грн. Найбільше компенсацій отримали аграрії з Луганської, Чернігівської, Хмельницької та Львівської областей.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше