Найсвіжіше:
• У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини • Завтра визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • У Тернополі двоє молодиків побили пасажира і водія маршрутки • Поліграф як превентивний інструмент: як регулярні перевірки знижують ризики для бізнесу • Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає
rss

Картопля – стратегічна культура для компанії «Контінентал»


Опубліковано: 18 Квітня 2020р. о 12:33

Картопля залишається стратегічною культурою для «Контінентал Фармерз Груп». Цьогоріч під її посадку ми запланували 1,7 тис. га в Тернопільській та Львівській областях: по 400 га насіннєвої та продовольчої, а також 900 га чіпсової картоплі, посадка якої саме зараз триває на полях компанії.

Цього року аграрії використовують як власний насіннєвий матеріал, так і імпортний, закуплений для оновлення сортового складу культури.

Також «Контінентал» запланував модернізацію і розширення своїх потужностей зберігання картоплі. Нагадаємо, станом на сьогодні вони сягають понад 87 тисяч тонн.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
14 Лютого
13 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше