Найсвіжіше:
• Трактори принесли бюджету 381 млн грн: які товари сформували найбільші митні надходження на Тернопільщині • Під час боїв на Куп’янському напрямку зник безвісти старший сержант з Тернопільської області • Потужний вибух у Борщеві: що відомо та які обставини встановлює поліція • Молоде життя обірвала війна: на Курщині загинув воїн з Теребовлянщини • Заліщицький “Дністер” відмовився від послуг одразу трьох гравців • За статеві злочини проти неповнолітньої перед судом постане житель Шумська • Футбольний фестиваль «Talantikos» у Тернополі: турніри, конкурси та подарунки для дітей • На Тернопільщині судитимуть вітчима, який зґвалтував неповнолітню падчерку • Спочила у Бозі піаністка з Тернопільщини • Доставка суші в Тернополі для ідеальної домашньої вечері – де замовити? • На Зборівщині сталася масштабна пожежа на сміттєзвалищі • У Бережанах підприємець збудував комерційний об’єкт і «забув» сплатити місту понад 330 тис грн • Легкоатлет з Козівщини готується до чемпіонату світу в США • У Чорткові вирішили позбутися всіх білбордів • Понад два роки невідомості: підтвердилася загибель воїна з Борщівщини • У Тернополі планують акцію протесту через кадрові зміни в уряді та можливу відставку Михайла Федорова • Підземні паркінги як укриття: у Тернополі закликають підтримати петицію • На Тернопільщині водій Nissan Rogue з’їхав у кювет: є травмований • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині
rss

Невдовзі військовослужбовці зможуть оселитися в нових гуртожитках у Теребовлі


Опубліковано: 15 Травня 2019р. о 9:39

Інтенсивно триває будівництво військових гуртожитків у Тернопільській області. Зокрема у Теребовлі зводять три гуртожитки за стандартами НАТО для військовослужбовців-контрактників.

Там уже виконано зовнішні роботи з облицювання стін, встановлено вікна, зроблено дах, тривають внутрішні роботи. У гуртожитках передбачена блочна система. В одному блоці – дві кімнати та санвузол, загальна кухня на кожному поверсі. Також на першому поверсі буде пральня із сушарнею.
Як це все виглядає, побачив голова обласної державної адміністрації Степан Барна під час робочої поїздки у Теребовлянський район.

Даний проект реалізовується за ініціативи та за дорученням Президента України Петра Порошенка. Вартість одного гуртожитку – 15 мільйонів гривень. Загалом на Тернопільщині буде сім гуртожитків для військових: два – у Тернополі, три – у Теребовлі та два – у Чорткові. 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
16 Липня
15 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше